dr Michał Wieczorski

Laryngolog

Polecam! Swietny specjalista wykonujacy swoja prace z pasja i cudownym podejsciem do pacjenta. Cale leczenie lacznie z operacja trwalo niecale pol roku co przy obecnej sluzbie zdrowia jest nie do pomyslenia. Brak jakichkolwiek zastrzezen z mojej strony i smialo jesli ktos potrzebuje pomocy laryngologicznej to tylko u Pana Doktora!!!

Super lekarz bardzo miły na pierwszej wizycie przeprowadził zabieg w nosie coś przecinał żeby lepiej się oddychało rzeczywiście pomogło jak się nawróci to mówił żeby przyjść to zrobimy to samo bylam u innych prywatnie nic takiego niezrobili a u tego byłam na NFZ narazie jest to pomoc doraźna ponieważ czekam na operację przerody plus nosa zewnętrznego w warszawie na NFZ w Radomiu plastyki na NFZ nie robią samą przegrodę a chce zrobić wszystko za jednym zamachem czekassię na taką operację 2-3 lata w lipcu minie rok jak czekam...

Pan doktor to wspaniały lekarz, świetny profesjonalista, pasjonat. Udziela konkretnych, wyczerpujących odpowiedzi na zadane pyrania, dokładnie tłumaczy na czym polega zabieg, jest delikatny i bardzo dokładny. Po zabiegu operacyjnym czułam się świetnie, nie było żadnych powikłań. Zdecydowanie polecam Pana doktora. Jestem bardzo wdzięczna.

Wspaniały lekarz.Mój synek miał wykonany przez niego zabieg podciecia wędzidełka pod językiem. Oprocz tego byłam u niego z dzieckiem na kilku wizytach na nfz ze względu na częste choroby związane z uszami. Za każdym razem wszystko szczegółowo wyjaśniał, odpowiadał na wszystkie pytania które mu zadawałam. Doktor zawsze uśmiechnięty i bardzo sympatyczny, ale przede wszystkim jest profesjonalistą w każdym calu. W Radomiu jest może garstka lekarzy świetnie wykwalfikowanych i z powołaniem, ale doktora Wieczorskiego z pewnością można do niej zaliczyć. :-)

Nie polecam tego lekarza są lepsi. Człowiek sie zgłasza do lekarza i chce pomocy bo sie na tym nie zna, a pan doktor spycha go na izbe do szpitala gdzie mowia ze nic mi nie jest i chorobe sobie wymyślam, gdzie doktor sam mowił o usunieciu torbieli kazal sie zastanowic i dodjąć dezyzje bo i tak to trzeba usunąć, podjelam decyzje o usunieciu. doktor wypisal skierowanie do szpitala ale wgl nie czytelnie..., poczym w szpitalu mowia ze skierowanie jest wypisane na moja proźbe i nic nie ma do usunięcia . No proszę was od kiedy to sie wypisuje skierowania na proźbe pacjenta jeśli pacjent wymaga leczenia to sie to robi, to jest robienie z człowieka wariata . Nigdy nie zapomne tego doktorowi tak sie nie robi poprostu.

Niema Lepszego specjalisty laryngologa. W lutym 2017 roku miałem zabieg na migdały mam 33 lata jest mega poprawa . szacunek dla tego człowieka ! Polecam w 100% .

fantastyczny człowiek i lekarz.Ciepły, uśmiechniety, kochający swoją prace. Ma świetne podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy odpowie na każde pytanie. Poświęci tyle czasu ile potrzeba. Pan Doktor usuwał mi torbiel, jestem mega zadowolona blizna praktycznie już jest niewidoczna i to bez stosowania żadnej maści. Szpitale powinny zabiegać właśnie o takich lekarzy!!!

super lekarz, mój syn miał prostowaną przegrodę nosową. Podejście bardzo dobre, sympatyczny człowiek.

Dzisiaj cieżko o lekarza z powolaniem ktory chce pomoc pacjentowi. Ogólnie to nie zrobił na mnie wrażenia jakoś specjalnie .

bardzo dobry lekarz synkowi wyciał 3ci migdał bedac w szpitalu co chwila pytał jak syn się czuje zaglądał do niego często kontrolna wizyte sam wyznaczył naprawdę brak słów aby można było opisac doktora jest super ma podejście i jest dobry w tym co robi