dr Michał Wieczorski

Laryngolog

Super lekarz bardzo miły na pierwszej wizycie przeprowadził zabieg w nosie coś przecinał żeby lepiej się oddychało rzeczywiście pomogło jak się nawróci to mówił żeby przyjść to zrobimy to samo bylam u innych prywatnie nic takiego niezrobili a u tego byłam na NFZ narazie jest to pomoc doraźna ponieważ czekam na operację przerody plus nosa zewnętrznego w warszawie na NFZ w Radomiu plastyki na NFZ nie robią samą przegrodę a chce zrobić wszystko za jednym zamachem czekassię na taką operację 2-3 lata w lipcu minie rok jak czekam...

Świetny lekarz.Miałam u niego robiony zabieg wycinania migdałków.Super opieka itp. Lekarz godny polecenia.

Rewelacyjny doktor.nie bez powodu są tak dobre opinie o nim,operował trzeci migdałek u syna,kompetencje poświęcony czas i efekt bo dziecko wreszcie zdrowe po wielu m-cach leczenia.Moim zdaniem najlepszy laryngolog od dzieci,a byłam już u wielu wcześniej.Gorąco polecam.

Super lekarz wie co zrobic w danej sytuacji godny polecenia zawsze usmiechniety malo takich lekarzy :)

Bardzo polecam tego lekarza! Robiłam u niego operację przegrody nosowej. Bardzo uprzejmy, sympatyczny, a także kompetentny.

Kompetentny lekarz, serdeczny człowiek. Nie tratuje pacjenta ani protekcjonalnie, ani jak petenta. POLECAM.

Lekarz od którego zawsze wychodzi się z uśmiechem na twarzy. Swoim profesjonalizmem bardzo szybko zyskuje zaufanie pacjenta a diagnoza i leczenie jedynie potwierdzają, że P. doktor jest świetnym fachowcem - takim z powołania. Tak... właśnie takich lekarzy należy chwalić! :)

bardzo dobry lekarz synkowi wyciał 3ci migdał bedac w szpitalu co chwila pytał jak syn się czuje zaglądał do niego często kontrolna wizyte sam wyznaczył naprawdę brak słów aby można było opisac doktora jest super ma podejście i jest dobry w tym co robi

Świetny, kompetentny lekarz, przeprowadził u mojej córki zabieg wycięcia trzeciego migdałka. Szczerze polecam, ma bardzo dobre podejście do pacjenta, po operacji ustąpiły wszelkie dolegliwości zwiazane z trzecim migdałem.

lekarz swietny, godny zaufania, mily, wszystko cierpliwie i dokladnie tlumaczy. godny polecenia. wycinal 3go migdalka mojemu synkowi, sprawdzal co jakis czas czy wszystko w porzadku,wszystko profesjonalnie i szybko