dr Michał Wieczorski

Laryngolog

Można mieć do Niego pełne zaufanie.Lekarz z powołania.

Można mieć do Niego pełne zaufanie.Lekarz z powołania.

Pan doktor jest świetnym lekarzem, który ma bardzo dobre podejście do pacjenta, a przede wszystkim do dzieci. Każdy przypadek traktuje indywidualnie. Serdecznie polecam!

Super lekarz, usuwał mojej córce 3migdal i wszystko poszło szybko i sprawnie. Naprawdę polecam tego lekarza. sumienny i konkretny.

Polecam Pana Doktora, bardzo dobry i sumienny lekarz,leczył mojego synka i przeprowadził usunięcie trzeciego migdałka i podcięcie bocznych. Wszystko szczegółowo zawsze tłumaczył,cierpliwy i miły. Zaglądał po operacji i wypytywał jak się synek czuje, dzięki niemu dziecko przestało chrapać i ciągle chorować i wreszcie zaczął przybierać na wadze. Naprawdę gorąco polecam dr.Wieczorskiego.

Wspaniały lekarz,umiejący poświęcić czas pacjentowi-ma znakomite podejście do dzieci,byłam z synem dziecko miało problem z trzecim migdałem-bezskutecznie leczone u innych laryngologów-po operacji dziecko jak nowo narodzone nie chrapie śpi z zamknietą buzią,Pan dr bardzo dobrze operuje dzieci a mojemu znajomemu operował przegrodę nosową,także nie chrapie-polecam wszystkim-wizyta na nfz,zawsze uprzejmy nikomu nie odmawia wizyty