dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

Kardiolog

W trakcie wizyty lekarka naciąga pacjenta na dalsze koszty i badania (całkowicie zbędne) w obrębie prowadzonej przez siebie prywatnej lecznicy. Nie polecam!

Robiłem echo serca. Pani doktor zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie: kompetentna, rzeczowa, staranna w tym co robi, uprzejma, podchodząca do pacjentów ze zrozumieniem i wykraczająca w swoich działaniach poza to, za co zapłaciłem. Do tego elegancka, co z medycznego punktu widzenia oczywiście nie ma znaczenia, ale w sumie chyba też jest ważne. Z czystym sumieniem gorąco polecam.

Bardzo miła kulturalna i rzeczowa Pani Doktor nie naciaga nikogo na badania lecz sugeruję co się powinno zrobić aby postawic odpowiednią diagnozę. choroby serca to nie drzazga w paznokciu. Uważam, że jest odpowiednim fachowce skoro zawsze jest bardzo dużo pacjętów. Jeżeli komuś nie odpowiada to niech idzie sobie państwowo moze dostanie sie za 8-10 m-c Tam potraktują go jak numer statystyczny. Trafiłem do Pani dr z przypadku i polecam.

Byłam ostatnio u p. dr i jestem zadowolona z wizyty. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że wie, co robi, profesjonalnie podchodzi do pacjenta i dobrze się z nią rozmawia. Polecam.

Ludzie omijajcie tę kobietę z daleka. Straciłam masę pieniędzy i jestem tylko bardziej chora ponieważ ta Pani nie raczyła nawet spojrzeć na moje wyniki badań!!! w jakim celu je zleca skoro nawet nie zerka w nie!!!odpowiedź: po to aby się wzbogacić!!! Niekompetentna osoba i nie nazwałabym jej lekarzem. A do tego porywcza i niekulturalna

Niekompetentna osoba i nie nazwałabym jej lekarzem.
A do tego porywcza i niekulturalna

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Doktor. Przesympatyczna kobieta o złotym sercu. A do tego zna się na rzeczy! Bardzo pomogła mi w moich problemach zdrowotnych. Gorąco polecam !

Jestem bardzo zawiedziona, pani doktor po zrobieniu usg serca nie raczyła nawet zasugerować: co dalej. Na korytarzu ledwie spojrzała na ekg (mimo zapłaconej wizyty!!!) gdyż miała "wizytę rodziny" W PRACY !!! i czasu dla pacjenta już nie starczyło. Na moje pytanie - co by mi radziła - odburknęła - niech pani idzie do LEKARZA ... skandal ! a może ja byłam u praczki ?? NIE POLECAM !

NIE POLECAM !

nie polecam, zbywa pacjentów, chaotyczna i malo kompetentna

nie polecam, zbywa pacjentów, chaotyczna i malo kompetentna

Jedyny lekarz, który zajął się tak jak należy moją mamą, gdyby nie Pani doktor pewnie mama nie była by już z nami, dobrała odpowiednie leki i poświęciła prawie 1,5 godziny na zapoznanie się z wynikami badań mojej mamy i przeprowadzenie wywiadu z chorą, szpital i to nie jeden przez ok 3 lat nie potrafił pomóc w chorobie serca mojej mamie. Nadmienię,że sama przypadkiem trafiłam do gabinetu Pani doktor i też czuję się bardzo dobrze, polecam tego lekarza, ja i moja mama bardzo dziękujemy za zainteresowanie się chorym i profesjonalne podejście do leczenia. Z podziękowaniem J.Błoch i Z.Dawidowska.