Lekarze Kardiolog Łódź

dr n. med. Anna Kopff

dr n. med. Anna Kopff

Al. Wyszyńskiego 104/35
94-050 Łódź

Znakomity kardiolog, po długich konsultacjach u innych lekarzy zostałem prawidłowo zdiagnozowany . Żyję teraz bez obawy o przysłość.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Sebastian Słomka

BARLICKI
kopcińskiego 22
90-131 Łódź

Pan Dr Sebastian Słomka to najlepszy lekarz na świecie.Leczę się u Pana Dr od wielu lat .Wielka wrażliwość i oczywiście profesjonalizm, najwyższej klasy. Miałam szczęście,że z moim chorym sercem trafiłam do Dr Sebastiana Słomki.Uratował mi życie,zawsze będę za to wdzięczna a co do oceny to nie ma takiej skali, najwyższa.!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Jolanta
Jestem pacjentem od 2001 roku i nigdy nie żałowałem tej decyzji. Potrafi pomóc nie tylko z zakresu kardiologii ale w wielu innych życiowych sprawach pacjenta. Polecam.
Opinia dodana przez: Jerzy

Katarzyna Młudzik

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

ICZMP
łodź, ul. Rzgowska 271/279
93-338 Łódź

Pani doktor jest wspaniałą osobą mającą bardzo dużo empatii dla drugiego człowieka. W pracy 100% profesjonalizmu. Mojego syna leczy od urodzenia czyli już od ponad 14 lat. Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy pod opiekę medyczną Pani Katarzyny Młudzik.
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Piotr Lenczewski

Kardiolog, Internista

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Pan doktor P.Lenczewski jest wspanialym lekarzem godnym polecenia.Bardzo cieply czlowiek.Mialam w czerwcu koronografie,bardzo sie balam i to wlasnie pan doktor mnie uspokoil,jako jedyny wytlumaczyl na czym polega to badanie.Mialam wielkie szczescie,ze akurat mial dyzur w szpitalu.Profesjonalizm i talent tak mozna powiedziec o doktorze.Dziekuje panu z calego serca za wszystko co pan dla mnie zrobil.Dzis po badaniu czuje sie swietnie,a to zasluga pana doktora.Pan doktor zasluguje nie na piatki,tylko na same ...
Opinia dodana przez: anna

prof. dr hab. n. med. Lucjan Pawlicki

przychodnia
plac Hallera 1
90-647 Łódź

W związku z próbą kradzieży, do której doszło w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej Centralny Szpital Weteranów, na oddziale wewnętrznym, pragnę złożyć podziękowania prof. Lucjanowi Pawlickiemu i pogratulować personelowi jego oddziału szybkiej i dyskretnej reakcji, dzięki której złodziej został zatrzymany, a ja mogłam odzyskać swoją własność. Niniejszym składam serdeczne podziękowania p. dr Annie Gałwie, pielęgniarkom dyżurnym – p. Alinie Krysztofiak i p. Beacie Kubiak oraz salowemu p. Tomaszowi ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Natalia Navarro-Kuczborska

Brukowa 137A
91-341 Łódź

Znakomity lekarz .Patrzy na pacjenta całościowo. Leczy przyczyny a nie tylko skutki.Wizyta u Pani doktor to poczucie że jest się w dobrych rękach. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Ewa Kaczkowska-Marusik

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Łódź

Już dawno nie przyjmuje w Almedzie. Aktualnie w Argo,Centrum Medycznym przy Sterlinga w Łodzi. Polecam Panią doktor bez zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Monika
Jest lekarzem,który ratuje mnie i moją rodzine w trudnych sytuacjach zdrowotnych.Mamy do Pani Doktor duże zaufanie.Polecam. E.Janicka

dr n. med. Barbara Szaruga

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Jestem w szoku,że lekarz poświęcił mi tyle czasu, przeprowadził dokładny wywiad. wyjaśnił moje problemy.Miły, sympatyczny, cudowne podejście do pacjenta.
Tyle złego mówi się o publicznej służbie zdrowia, że oczekiwanie, chamstwo, nieprofesjonalizm. Polecam zatem poradnie kardiologiczną przy biegańskim w Łodzi a szczególnie doktora Bednarkiewicza. Nie odmawia przyjęcia nawet jeżeli nie jest ktoś zapisany. szybko postawił w moim przypadku prawidłową diagnozę a nie mogły sobie z tym poradzić "profesorskie" sławy z różnych łódzkich ośrodków. Nie spycha pacjentów. stwarza dobrą atmosferę w trakcie wizyty. Bardzo dokladny.

dr n. med. RadosŁaw Drobiński

Klinika Ortopedii USK im.WAM
Zeromskiego 113
90-543 Łódź

najlepszy lekarz z dużym doświadczeniem , uprzejmy i sympatyczny , bardzo dobry diagnosta, ma zaufanie u bardzo wielu pacjentów którymi się opiekuje
Opinia dodana przez: barbara

lekarz Ryszard Kołodrubiec

Baczyńskiego 114
91-170 Łódź

Empatyczny, profesjonalny i wspaniały lekarz. Cierpliwie tłumaczy objawy choroby i drobiazgowo analizuje badania laboratoryjne. Bardzo ciepły w kontakcie.
Opinia dodana przez: JERZY

lekarz Jakub Foryś

Kusocińskiego Janusza 86a/m.5
94-054 Łódź

Lekarz z powołania, posiadający dużą wiedzę, doskonały specjalista. Dr Foryś to po prostu dobry człowiek!
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Marcin Fiutowski

Jurczyńskiego 28/35
92-306 Łódź

Fantastyczny lekarz,ogromna kultura osobista.Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem i pamięta to po10 latach.Budzi ogromne zaufanie i uspokaja.Zyczylabym sobie tylko takich lekarzy.Polecam wszystkim.Ogromna wiedza medyczna.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Grzegorz Nawarski

Gipsowa 14
91-360 Łódź

Pan doktor to bardzo dobry specjalista z dużą empatia i dużym zaangażowaniem problemu pacjenta zleci badania które są potrzebne do kontroli zdrowia ,Jestem po ostrym rozległym zawale i zawsze dostaje porady i badania dziękuję
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Zdzisława Kocemba

Złotno 91A
94-221 Łódź

!!! Super !!! Pani doktor uratowała mi życie. Jestem jej bardzo wdzięczny !!! Jest przesympatyczna i jako lekarz super fachowiec !!!
Opinia dodana przez: DAREK

lekarz Katarzyna Wdowiak-Okrojek

Karolewska 36/25
90-561 Łódź

Pani doktor to przemiła osoba z pasją i powołaniem . Duża empatia i klasa oraz profesjonalizm i rzeczowość. Godna polecenia .
Opinia dodana przez: Krystyna