Kardiolog Łódź

Łódź Kardiolog lek. med. Leszek Bieniaszek

lek. med. Leszek Bieniaszek

Internista, Kardiolog

wizyta już od 120
Bardzo dobry specjalista. Ratował moją babcię a teraz ja się osobiście leczę u Pana doktora. Profesjonalne podejście do pacjenta, odpowie na każde pytanie,wytłumaczy co pacjentowi dolega. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Ewa Kaczkowska-Marusik

wizyta już od 120
Już dawno nie przyjmuje w Almedzie. Aktualnie w Argo,Centrum Medycznym przy Sterlinga w Łodzi.
Polecam Panią doktor bez zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Monika
Łódź Kardiolog dr n. med. Anna Kopff

dr n. med. Anna Kopff

Internista, Kardiolog

Al. Wyszyńskiego 104/35
94-050 Łódź

Znakomity kardiolog, po długich konsultacjach u innych lekarzy zostałem prawidłowo zdiagnozowany . Żyję teraz bez obawy o przysłość.
Opinia dodana przez: Marek

dr Lech Górski

I Klinika Urologii
Łódź, ul.Żeromskiego 113
90-549 Łódź

Byłem u tego lekarza ostatnio dla mnie jest uprzejmy nie wiem co wy chcecie od niech sprawdził ekg osłuchał zapytał co dolega przepisał leki zlecił echo serca. Normalny człowiek a ,że KONKRETNY I raczej osłchy no cóż to lekarz już starej daty wiekowy ale też na pewno swoje przeżył choroby itp
Opinia dodana przez: pacjent

dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Usg serca.Wizyta była umówiona na godz. 12. Pani doktor spóźniła sie prawie pół godziny.W rejestracji kazano mi zapukać i wejść.Pani doktor wykrzyknęła mam pacjenta,proszę nie wchodzić. Grzecznie czekałam całe pół godziny. Pani doktor konwersowała z pacjentem niespiesznie.Po wejsciu do gabinetu pani doktor byla zainteresowana komórka i nie przeprosiła za spóźnienie.W między czasie wykonała dwa telefony w sprawie domowej wizyty i do mechanika w sprawie samochodu.
W trakcie badanie kiedy byłam ...

lekarz Sebastian Słomka

BARLICKI
kopcińskiego 22
90-131 Łódź

Pan Dr Sebastian Słomka to najlepszy lekarz na świecie.Leczę się u Pana Dr od wielu lat .Wielka wrażliwość i oczywiście profesjonalizm, najwyższej klasy. Miałam szczęście,że z moim chorym sercem trafiłam do Dr Sebastiana Słomki.Uratował mi życie,zawsze będę za to wdzięczna a co do oceny to nie ma takiej skali, najwyższa.!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Jolanta
Jestem pacjentem od 2001 roku i nigdy nie żałowałem tej decyzji. Potrafi pomóc nie tylko
z zakresu kardiologii ale w wielu innych życiowych sprawach pacjenta. Polecam.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Marcin Kaźmierczak

BARLICKI
kopcińskiego 22
90-131 Łódź

Fantastyczny lekarz. Dzięki niemu żyję kolejne siedem lat. Podczas mojego pobytu na oddziale alergologicznym w Szpitalu Barlickiego w Łodzi, to on zwrócił uwagę na szmery w sercu co by wskazywało na uszkodzenie zastawki mitralnej, Następne badania (echo serca) potwierdziły diagnozę. Zostałem przez doktora Kaźmierczaka polecony do Zabrza do profesora Bochenka, gdzie szczęśliwie przeszedłem operację przeszczepienia zastawki (to drugi wspaniały lekarz spotkany w procesie mojego uzdrowienia) i jak widać żyję.
Opinia dodana przez: Marek Ludwikiewicz

dr Marzena Wosik-Erenbek

Kardiolog dziecięcy

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Witam! Dziś opuściłam oddział immunologiczny w ICZMP w Łodzi Moim synem zajmowała się pani doktor...powiem krótko ....odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Zainteresowana, rzeczowa, kompetentna, dokładna i słowna. Dziękuję za poświęcony czas, uwagę i troske
Opinia dodana przez: Katarzyna

Kardiolodzy w Łodzi