lekarz Marcin Kaźmierczak

Kardiolog

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Jestem pod wrażeniem. Dokładny, miły, doskonale wyjaśnia celowość leczenia. Polecam.

Kiedyś był lepszy bardziej miły i cierpliwy teraz szybko szybko bluźni na wizytach szybko kończy rozmowę chyba syndrom wypalenia.

Fantastyczny lekarz. Dzięki niemu żyję kolejne siedem lat. Podczas mojego pobytu na oddziale alergologicznym w Szpitalu Barlickiego w Łodzi, to on zwrócił uwagę na szmery w sercu co by wskazywało na uszkodzenie zastawki mitralnej, Następne badania (echo serca) potwierdziły diagnozę. Zostałem przez doktora Kaźmierczaka polecony do Zabrza do profesora Bochenka, gdzie szczęśliwie przeszedłem operację przeszczepienia zastawki (to drugi wspaniały lekarz spotkany w procesie mojego uzdrowienia) i jak widać żyję.

Kompetentny,bardzo dobry specjalista.Poswieca czas i uwage pacjentowi ,wyslucha i wytlumaczy sprawy zwiazane z choroba i leczenie.Dokladny przeprowadzi pelna diagnostyke .pelen ciepla i optymizmu a jednoczesnie bardzo profesionalny.Godny polecenia.

Dno dna, diagnosta zero, mój mąż leczył się u tego lekarza ponad rok. Przez ten czas lekarz nie przepisał mu ani jednego leku, nie skierował na wykonanie kompleksowych badań w poradni lub w szpitalu. Oprócz jednego holtera, nie zrobił nic. Holter zdjęto w piątek a w sobotę mąż dostał zapaści - serce zatrzymało się, zresztą po raz kolejny, o czym lekarz był informowany przez pacjenta za każdym razem wizyty - całkowita blokada serca , potrzebna była kilkukrotna reanimacja. Mąż jest biologiem, terenowcem, kilkadziesiąt razy pogryziony był przez przez kleszcze - borelia (krętki borelii załatwiły mu serce). Ale lekarz nie był w stanie przeprowadzić właściwego wywiadu z pacjentem, chociaż wiedzaił, gdzie pracuje od samego początku. Dla tego lekarza pełny wywiad z pacjentem jest widać niepotrzebny!!!. Jeśli chcecie szybko owdowieć to z całym sercem, polecam. Diagnostyka zero - tym bardziej przykro, że lekarz został polecony przez wielkiego " tuza" chirurgii J. Strzelczyka... A może zabrakło tzw. przysłowiowej kopertki. Nie wiem...
Polecam wszystkim, którzy szybko chcą zostać wdowami, lub wdowcami.... innym zdecydowanie odradzam

Wyjątkowy. Jestem wdzięczna przypadkowi, który spowodował, że jest moim lekarzem. Poza tym, że jest lekarzem z powołania, jest miłym, ciepłym, życzliwym człowiekiem.

super lekarz, godny polecenia!!!! miło i sympatycznie na wizycie, wyjasnia sposób leczenia,

stała pacjentka ..lekarz z powołania dostępny miły polecam

stała pacjentka ..lekarz z powołania dostępny miły polecam