Danuta Polanowska

Ja jestem bardzo zadowolona z Dr.Polanowskiej,uważam że jest bardzo dobrym lekarzem,jeszcze nigdy na niej się nie zawiodłam.Zawsze trafiała z diagnozą i nie mam do niej żadnych zastrzeżeń.Jest także bardzo miła i uprzejma,a do mojego syna ma bardzo dobre podejście. Godna polecenia.

Pani doktor przyjmowała moją córkę na pogotowiu na aksamitnej i dziwnie burczała była nie miła.Stwierdziła że nic dziecku nie jest.Gdy poszłam na drugi dzień do swojej Pani doktor okazało sie że dziecko ma zmiany na oskrzelach.NIE POLECAM

Nie jestem zadowolona z dr. Polanowskiej już nie raz się naciełam i teraz przepisałam już syna do innej lekarz. Raz zatwierdziła zła diagnozę dziecko strasznie płakało tylko na dworze było spokojne poszłam do doktor stwierdziła kolki gdzie dziecko nigdy nie miało twardego brzucha ani nie było widać ze to ból brzucha czy kolka .Stwierdziła uczulenie na mleko dziecko piło bebiko a dostało bebilon jeszcze w dodatku podała taką nazwę gdzie nigdzie nie było takieko mleka okazało się że mleko jest wycofane i w zamian jest bebilon comfort .Stwierdziła też że ...

Raz zatwierdziła zła diagnozę dziecko strasznie płakało tylko na dworze było spokojne poszłam do doktor stwierdziła kolki gdzie dziecko nigdy nie miało twardego brzucha ani nie było widać ze to ból brzucha czy kolka .Stwierdziła uczulenie na mleko dziecko piło bebiko a dostało bebilon jeszcze w dodatku podała taką nazwę gdzie nigdzie nie było takieko mleka okazało się że mleko jest wycofane i w zamian jest bebilon comfort .Stwierdziła też że dziecko będzie musiało pić mleko specjalne na recepte ale narazie mam podawać to. Nic się nie zmieniło po tym mleku po trzech puszkach zmieniłam na bebiko spowrotem do lekarz już nie poszłam bule ustały i dziecko do dnia dzisiejszego pije bekiko już ma już rok jest zdrowy i nic mu nie dolega.

bardzo łatwo jest dostać zwolnienie u dr. Polanowskiej na głupie przeziębienie tydzień albo dwa zwolnienia tylko trzeba powiedzieć.

Do Pani doktor chodze od dziecka, teraz leczę również swoją córkę. Niewielu jest lekarzy potrafiących wychwycić i wysłuchać takie dolegliwości i nieprawidłowości zdrowotne:)

ja jestem bardzo zadowolona z dr Polanowskiej. Od dziecka chodze do tej przychodni i polecam pania dr :)