dr n. med. Danuta Syrkiewicz-Trepiak

Lekarz rodzinny

Telefon bezpośredni do lekarza: 604 796 444

Telefon bezpośredni do lekarza: 604 796 444

Rewelacja- Pani Doktor tak mnie poprowadziła ze udało mi się uniknąć operacji kręgosłupa a mam dyskopatię wielopoziomową z obustronnym uciskiem worka oponowego. Najlepszy lekarz z jakim miałem do tej pory do czynienia, lekarz który naprawdę zajmuje się pacjentem.

Polecam wszystkim Panią Doktor. Jest mądra, przemiła i bardzo życzliwa. Ma wyczucie, stawia trafne diagnozy, nie jest zarozumiała. Naprawdę super. Gdyby wszyscy lekarze byli tak fachowi, jak ona, świat byłby lepszy.

Lekarz z powołania. Życzliwa, kompetentna, dociekliwa. Diagnozuje i leczy, a nie realizuje limity przyjęć. Absolutnie polecam !

Znakomity lekarz. Dba o pacjenta. Gdy kiedyś zadzwoniłem z prośbą o porade nawet poza godzinami pracy, bardzo mi pomogła. Mało jest takich ludzi. Szczerze polecam.

Znakomity lekarz. Już długie lata Pani Doktor leczy mnie z różnych chorób. Jestem pod wrażeniem jej wiedzy, kompetencji i lekarskiej intuicji. Mam porównanie z innymi lekarzami - wiem co mówię.

bardzo kompetentna i serdeczna osoba szczegółowo mnie zbadała , odpowiedziała na pytania bez proszenia zleciła badania