prof. zw. dr hab. Daria Boszko-Błaszyk

Diabetolog, Endokrynolog, Internista

Co prawda moja wizyta była dawno temu ale postrzegam Panią doktor bardzo pozytywnie.Dzięki jej czujności w porę wykryty nowotwór tarczycy.Dlaczego nie kontynuuję leczenia u niej-ponieważ wtedy USG tarczycy robiło niewielu lekarzy ,by oszczędzić mi podwójnych wizyt poleciła mi lekarza,który robił USG.Ale nie prowadząc mnie ,spotkana przypadkowo w szpitalu bardzo mi pomogła w przyspieszeniu podania jodu,co było bardzo istotne.DODAM,ŻE BYŁO TO BEZINTERESOWNE - CHCIAŁABYM TYLKO TAKICH LEKARZY SPOTYKAĆ NA SWOJEJ DRODZE. URSZULA D.NOWY TOMYŚL jak się potem okazało

jak się potem okazało

dr poświęca dużo czasu na wizycie, zleca różne badania gdy tylko zauważy niepokojący objaw. Jestem bardzo zadowolony. Polecam

Bardzo polecam panią doktor, która ze stoickim spokojem odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśnia chorobę. Dodam jeszcze, że to nie była jedyna pani endokrynolog na którą trafiłam, ale dodam, że do poprzedniej już nie wrócę.

Wciąż poszukujesz "Diabetolog Poznań"?

Uniwersytecka Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna UNIMEDYK
al. Niepodległości 26
61-714 Poznań

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Szpitalna 27/33
Poznań