Endokrynolog Poznań

- 54 lekarzy

dr n. med. Agata Czarnywojtek

Internista, Endokrynolog

liczba opinii: 6

Gabinet
rzeczypospolitej
Poznań

Średnia ocen: 1,9/5
Wychodzę z założenia, że jeśli ja traktuje ludzi dobrze, to oni odwzajemniają ty samym. U pani doktor byłam już 2 razy i nigdy nie było żadnych problemów. I za każdym razem była do niej kojejka, skoro to takie ważne, by o tym wspominać. Czy oczekujecie, że wszyscy lekarze, którzy przyjmują prywatnie będą wa lizać d***py?
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Teresa Gerting

Endokrynolog, Pediatra

liczba opinii: 24

Gabinet
al. Solidarności 36 (Posum)
Poznań

Średnia ocen: 3,9/5
Nie polecam , co prawda miła, sympatyczna ale przyszłam z objawami i wynikami niedoczynności ,nie wykonała ani nie zleciła Usg. Myślałam że byłam u profesjonalistki .Po 4 latach mam niedoczynność stwierdzoną u innego endykronologa i biorę leki z tym że 4 lata
za późno. Kto choruje na niedoczynność tarczycy wie przez co przeszłam .
Opinia dodana przez: Małgorzata

prof. dr hab. n. med. Marek Niedziela

Endokrynolog dziecięcy

liczba opinii: 19

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Szpitalna 27/33
Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Cudowny człowiek trafiłam do Niego z dzieckiem po pobycie w szpitalu dziecięcym w którym nie potrafili postawić nawet prawidłowej diagnozy. Zostałyśmy przyjęte na oddział, córka miała szereg różnych kosztownych badań i teraz jesteśmy pod stałą opieką poradni. To cudowny człowiek który przywrócił mi nadzieję w lekarzy.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 4,4/5
Doc. Marek Ruchała to nie tylko kompetentny lekarz i wspaniały pedagog ale (przynajmniej dla mnie) cudowny psychoterapeuta. Lekarz wykazuje się niesamowitym talentem przekazywania w sposób jasny i zrozumiały wiedzy na temat choroby pacjenta. Odkąd wykryto u mnie Carcinoma Papillare gl. th. troszkę mi się "powykręcał świat" zwłaszcza, że jestem w trakcie doktoratu. Doc. Ruchała przyjął mnie z uśmiechem i troskliwie zbadał. Dodał mi siły do kontynuowania pracy naukowej. To lekarz, ...
Opinia dodana przez: Anonim

Radosław Słopień

Ginekolog, Endokrynolog

liczba opinii: 16

MedicaNow
Piątkowska 118
60-648 Poznań

Średnia ocen: 4,1/5
Cóż mogę powiedzieć o Słopieniu, lekarzu szpitala na ul. Polnej (to już mówi samo za siebie) …nie ma zupełnie wiedzy na temat ginekologii i nie wie jak doprowadzić swoją długoletnią pacjentkę do upragnionej ciąży. Jak już ktoś napisał – testuje na kobietach różne metody leczenia. Gdy coś okazuje się nieskuteczne – przepisuje inny lek, który działa tak samo a jednocześnie Słopień zapewnia, że akurat ten lek spełni swoje zadania. A ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Elzbieta Małecka

Endokrynolog dziecięcy

liczba opinii: 16

Klinika endokrynologii i diabetologii dziecięcej

Poznań

Średnia ocen: 3,6/5
Pani Doktor Elżbieta Małecka to wspaniały Doktor z powołania. Cudowny człowiek. Jest kompetentna, fachowa, rzetelna i doświadczona. Zawsze potrafiła mnie wysłuchać, doradzić i wytłumaczyć. Tak jest do tej pory. Jeżeli mam wątpliwości zawsze mogę do niej zadzwonić, bo wiem, że mi pomoże i doradzi.
Pani Doktor zrobiła wszystko co tylko było możliwe aby wyprowadzić mojego synka z bardzo ciężkiego stanu. Informowała mnie o stanie dziecka i jakie leczenie podjęła. Bardzo ...
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Ryszard Stangierski

Internista, Endokrynolog

liczba opinii: 15

Gabinet
Kaszubska 6/1
Poznań

Średnia ocen: 3,8/5
Na pierwszej wizycie byłam u doktora prywatnie. Wizyta trwała 5 minut. W ciągu 5 minut przejrzał dokumentację chorobową, wykonał USG tarczycy i skierował na szczegółowe badania zlecając kontrole za pół roku w przypadku wyników w normie, natomiast w przypadku wyników odbiegających od normy prosił o natychmiastową wizytę u niego.
Po wykonaniu wyników okazało się że są bardzo złe i bardzo odbiegają od normy.
Zgodnie z zaleceniem natychmiast pojechałam do ...
Opinia dodana przez: Irena

dr hab. n. med. Ryszard Waśko

Internista, Endokrynolog

liczba opinii: 13

Gabinet
ul. Słowackiego 17 lok. 3
60-822 Poznań

Średnia ocen: 3,9/5
Miałam do czynienia z 5 endokrynologami i wizyty u doktora wspominam najlepiej. Nie patrzy tylko na wyniki, ale również na samopoczucie pacjenta. Na moje wszystkie pytania zawsze odpowiada rzeczowo i szczerze. Fakt, że nie robi usg. No cóż, przynajmniej nie udaje, że zna się na wszystkim.
Opinia dodana przez: Dori

dr n. med. Aleksandra Baumann-Antczak

Internista, Endokrynolog

liczba opinii: 12

Gabinet
3 Maja 47
61-728 Poznań

Średnia ocen: 3,9/5
Poświęca dużo czasu pacjentowi, tłumaczy wszystko skrupulatnie, w razie potrzeby nie ma problemu z badaniami
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Katarzyna Derc

Endokrynolog

liczba opinii: 11

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
To mój 4 endokrynolog w moim życiu, Pierwszy raz trafiłam na ul. Szpitalną. Miałam wtedy 15 lat. Potem przenosili mnie, ale zaczęłam tyć bez przyczyn. Potem chodziłam do prywatnego endokrynologa i wywołał u mnie nadczynność tarczycy, czułam się okropnie. A potem trafiłam do Pani Katarzyny Derc, która umie dobrać odpowiednio leki i wysłucha każdego. Nawet bardzo młodego człowieka. Zawsze jestem najmłodszą pacjentką, niektórzy mnie niepoważnie traktowali ;)
Wielki Pozytyw, polecam ...
Opinia dodana przez: Anonim

Endokrynolodzy w PoznaniuStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat