dr n. med. Aleksandra Baumann-Antczak

Internista, Endokrynolog

3,7
3,7

Poświęca dużo czasu pacjentowi, tłumaczy wszystko skrupulatnie, w razie potrzeby nie ma problemu z badaniami

Niestety, Pani dr NIE POTRAFI LECZYĆ CHOROBY HASHIMOTO. Pomijając fakt, że kieruje się wyłącznie wynikiem TSH, to przede wszystkim nie zleca dodatkowych badań tak ważnych przy tej chorobie; poziomu witamin i innych. Samo USG tarczycy, zważenie i zmierzenie ciśnienia to zdecydowanie za mało, by płacić tyle pieniędzy za wizytę.

Bardzo sympatyczna, kompetentna doktor. Poświęcila mi dużo czasu i uwagi. Przy każdej wizycie mam robione usg. Bardzo polecam.

pani doktor może i uprzejma, ale niekompetentna w zakresie leczenia chorób tarczycy, do problemu podchodzi powierzchownie bez spojrzenia na całość

Jak na ten moment jestem zafascynowana,przeszłam po kilku latach nieudolnego leczenia od Pana X.Przesympatyczna skromna Osoba.Wszystko wytłumaczy,nie zostawia pytań bez odpowiedzi.Polecam.Jeżeli masz klopoty z tarczycą startuj do Pani Antczak.Polecam tarczycowców.

wspaniały lekarz, uprzejma, miła, zawsze wszystko wytłumaczy, godna polecenia w 100%

Do Pani dr trafiłem od lekarza seksuologa na konsultację. Szybko wyrównała mi profil hormonów i problemy rodzinne zniknęły! Nie musiałem już wracać do centrum seksuologicznego. Pani dr interesuje się srodowiskiem życia, a nie tylko testami z pracowni. Więcej takich lekarzy z powołaniem i z humanizmem.

Do Pani dr trafiłem od lekarza seksuologa na konsultację.
Szybko wyrównała mi profil hormonów i problemy rodzinne zniknęły!
Nie musiałem już wracać do centrum seksuologicznego.
Pani dr interesuje się srodowiskiem życia, a nie tylko testami z pracowni.
Więcej takich lekarzy z powołaniem i z humanizmem.

Bardzo miła i kompetentna pani doktor, jak mało który lekarz nie wywyższa się, można jej wszystko powiedzieć.

Pani Doktor miła i kompetentna.Zdiagnozowane guzy tarczycy.Szybki termin zabiegu.Miejsce i termin w szpitalu zarezerwowała Pani Doktor.Jestem rok po operacji-co kilka miesięcy badania kontrolne. Idealny lekarz to właśnie Pani Aleksandra Baumann-Antczak. Polecam.

Polecam.

Najlepszy lekarz ,miła ,serdeczna,uprzejma, leczę się u tej pani od 2003 r. i polecam tego endokrynologa kazdemu kto ma problemy z tarczycą