mgr Daria Rybarczykmgr Daria Rybarczyk - zdjęcie profilowe

mgr Daria Rybarczyk

Psychoterapeuta

Ukończyłam studia w Instytucie Psychologii Zdrowia w Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Warszawie. Psychoterapia nie jest jedynie tym, czym zajmuję się zawodowo, ale również jest to moja pasją. Stałe podnoszenie swoich umiejętności, pozwala mi na rzetelne wykonywanie swojej pracy, zapewnienie bezpieczeństwa oraz gwarancji najwyższej jakości usług moim pacjentom.

Pani Daria zna się na rzeczy jak mało kto - tłumaczy uzależnienie, przybliża jego mechanizm oraz pomaga z niego wyjść z dobrym skutkiem! Dzięki niej wiem, że mogę żyć normalnie i wiem, że w trudnych chwilach mogę do niej zadzwonić i wesprze mnie dobrą radą. Jednym słowem polecam!

Miałem problem z alkoholem który kosztował mnie utratę rodziny czyli najbliższych mi osób postanowiłem się wziąć za siebie i udałem się na terapie do p. Darii. Wspierała mnie w trudnych chwilach, w chwilach zwątpienia. Dziś po przejściu całej terapii mogę o sobie śmiało powiedzieć, że jestem trzeźwym alkoholikiem dzięki pomocy p. Darii! Bardzo ją polecam.