lekarz Dariusz Adam Dębowski

Ginekolog

3,9
3,7
3,6

lekarz super!gdy zaszlam w ciążę nie wiedziałam kogo wybrać,koleżanka mi poleciła,wszystkie badania na bieżąco były robione,na każde moje pytania, wątpliwości odpowiadal.I za żartuje i gdy po porodzie miałam problemy zdrowotne to pomogl,doradził.bardzo mily uprzejmy i najwazniejsze kompetentny,nie zmienie na innego lekarza.☺

Lelarz dość przyjemny nie mam mu nic do zarzucenia prucz tego zw irytuje mnie fakt ze wysyla mnie na zbyt duzo platnych zbednych jako platne moim zdaniem badac. Bo w moim przekonaniu usg piersi moge wykonac za darmo.

Super lekarz. Miły, profesjonalny i porozmawia i wytłumaczy i zart powie. Szkoda ze nie znałam go wcześniej. Polecam.

Bardzo polecam dr Dębowskiego.Po pierwszej wizycie byłam mile zaskoczona, że jeszcze są tacy wspaniali lekarze którzy pracują w NFZ.Trafiłam do dr z polecenia. Z kolejnych wizyt byłam również zadowolona. Zdecydowanie będę korzystała z wizyt dr Dębowskiego.Poleciłam dr moim koleżankom jak i również w rodzinie. Wszyscy są zadowoleni!U poprzedniego lekarza, do którego chodziłam, przez 11 lat nigdy nie miałam tak dokładnie przeprowadzonych badań. Dr Dębowski bardzo indywidualnie podchodzi do swoich pacjentek, potrafi odpowiedzieć na wszystkie moje pytania oraz doradzić. Jescze raz BARDZO POLECAM !!!!

Witam wszystkie Panie i te młodsze i te starsze Po raz pierwszy dziś bylam u lek. P. Debowskiego w ramach NFZ. Jestem zadowolona,daję 5+, a nie 6, ponieważ bylam pierwszy raz. Badanie faktycznie szczegolowe/delikatne, opis wyczerpujący. To jest lekarz otwarty, slucha to co pacjentka ma do powiedzenia i przede wszystkim moz na go smialo pytać o cokolowiek, chocby o najmniejsze szczegoly, ale zawsze odpowie i poradzi. Polecam

Witam wszystkie Panie i te młodsze i te starsze
Po raz pierwszy dziś bylam u lek. P. Debowskiego w ramach NFZ.
Jestem zadowolona,daję 5+, a nie 6, ponieważ bylam pierwszy raz.

Doktor Dębowski to Lekarz przez wielkie "L". Trafiłam do niego z problemami, które od dłuższego czasu bagatelizował mój poprzedni ginekolog. Od razu znalazła się metoda leczenia, dostałam bez problemu skierowania na badania, zostałam uspokojona i obecnie optymistycznie czekam na zakończenie leczenia. Mam nadzieję, że wkrótce Pan Doktor poprowadzi moją ciążę, ponieważ w tej chwili ufam mu na 101% :) Taki lekarz to skarb, a taki lekarz przyjmujący na NFZ to już prawdziwy cud - polecam zdecydowanie.

Uprzejmych i skrupulatnych lekarzy przyjmujących prywatnie jest na pęczki. Znaleźć lekarza z podobnymi cechami, przyjmującego w ramach NFZ to już cud. I takim "cudem" jest właśnie ginekolog Dariusz Dębowski. Po wizycie u doktora mam odruch sięgania po portfel, bo nie przywykłam do refundowanych KOMPETENTNYCH porad u specjalistów. A tu niespodzianka :) Jeśli ktoś szuka dobrego lekarza ginekologa to nie mógł trafić lepiej. Szczerze Polecam pana Doktora!!!

Polecam Dr Dębowskiego. Pierwsza wizyta przebiegła bardzo sympatycznie, zamiast 'tradycyjnego' już zdania "z czym pani do mnie przyszła" doktor Dębowski przeprowadził wywiad, dopiero potem zapytał co do niego mnie sprowadza. Badanie wykonał delikatnie, rzeczowo wyjaśnił przebieg leczenia, zaproponował dwie metody leczenia. Dodatkowo poinstruował jak robić samobadanie piersi i zlecił USG. Miło, że jeszcze jeszcze na NFZ można spotkać tak kompetentnych i nie wypalonych zawodowo ludzi.

Fantastyczny człowiek,kompetentny,odpowie na każde pytanie,u niego w gabinecie czujesz się jak w domu.Badanie i wizyta przebiega w miłej atmosferze.Polecam z całą odpowiedzialnością tego lekarza,a przede wszystkim człowieka przez duże C.

Ostrzegam! J.w. lekarz chętnie da recepte... ba! a nawet wcisnie wmawiając ze tabletki anty są dobre na wszystko! Kiedy sie prosi o podstawowe badanie takie jak cytologia to słyszy sie wykręty! Nie polecam!