lekarz Dariusz Adam Dębowski

Naprawdę polecam! Lekarz bardzo dobry. Kiedy zaszłam w ciążę rodzice polecili mi, żebym się do niego wybrała. Ponoć znany. Zabawny, rozładowuje napięcie. Rozwiewał wszystkie moje wątpliwości. Badania robił na bieżąco. Planuje drugie dziecko. Na pewno wybiorę się ponownie :) Warto wybrać się na wizytę. Pracuje w przychodni Daramed.

A ja bardzo polecam, prowadził mi ciążę i bardzo się przejmował, robił dodatkowe badania, tłumaczył co i jak. Widać, że ma dużą wiedzę i potrafi zarówno uspokoić przyszłą mamusię, ale też przegonić przez różne badania, żeby się upewnić, że wszystko jest ok. Byłam zadowolona po każdej wizycie. W informacjach jest jednak nieścisłość, bo dr Dębowski pracuje teraz w Przychodni Daramed.

Ostrzegam! J.w. lekarz chętnie da recepte... ba! a nawet wcisnie wmawiając ze tabletki anty są dobre na wszystko! Kiedy sie prosi o podstawowe badanie takie jak cytologia to słyszy sie wykręty! Nie polecam!

Pan Dariusz Dębowski - chętnie da zwolnienie, wypisze receptę ale to koniec jego zalet. Do ciężarnych pacjentek podchodzi ze znudzeniem i noszalancją. Określenie które mi przychodzi na myśl to, że taka miernota z niego. Nie polecam.

Swojego czasu zostawiłam tu opinię pozytywną - teraz niestety muszę ją zmienić. Pan doktor na początku wydał mi się kompetentnym człowiekiem, który mi pomoże, jednak bardzo się zawiodłam. Trafiłam do niego po roku bezskutecznych starań o dziecko i bardzo nieregularnymi cyklami. Zalecił mi branie pół roku tabletek antykoncepcyjnych "na wyregulowanie" olewając fakt, że już wtedy miałam podwyższoną prolaktynę. Po tym "leczeniu" skoczyła ona jeszcze x2. Nie wiem czy nie umie czytać obrazu USG (wielokrotnie mnie badał), czy może olał również to, że mam od dłuższego czasu typowy obraz PCO, który ...

Nie wiem czy nie umie czytać obrazu USG (wielokrotnie mnie badał), czy może olał również to, że mam od dłuższego czasu typowy obraz PCO, który każdy inny lekarz, z którym miałam później do czynienia rozpoznawał od razu (ba! ja sama wiedząc na co mam patrzeć teraz już to widzę).
Wiedział ile czasu staramy się z Mężem o dziecko - stwierdził, że poczekamy sobie jeszcze rok i wtedy zaczniemy kolejne badania - zero empatii w tym temacie. Straciłam przez niego kolejny rok czasu - po zmianie lekarza w ciągu dwóch miesięcy miałam komplet badań, diagnozę, wdrożone leczenie i... dwie kreski na teście ciążowym w pierwszym miesiącu brania leków.
Absolutnie nie polecam kobietom z problemami z płodnością - nic go to nie obchodzi a jeszcze może zaszkodzić.

lekarz super!gdy zaszlam w ciążę nie wiedziałam kogo wybrać,koleżanka mi poleciła,wszystkie badania na bieżąco były robione,na każde moje pytania, wątpliwości odpowiadal.I za żartuje i gdy po porodzie miałam problemy zdrowotne to pomogl,doradził.bardzo mily uprzejmy i najwazniejsze kompetentny,nie zmienie na innego lekarza.☺

Niestety bardzo zawiodłam się na doktorze. Chodziłam do niego przez dłuższy czas, na początku byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, wszystko tłumaczył poświęcał czas. Gdy zaczęłam starania o dziecko niestety rozczarowałam sie. nie skierował mnie na badania mimo że były problemy z regularnym cyklem i inne nie prawidłowości,pytałam czy to mogą być hormony stanowczo zaprzeczał, na usg nie wykrył torbieli.po konsultacji z innym lekarzem i badaniami hormonalnymi na własny koszt okazało się że mam 17 razy przekroczoną normę prolaktyny, więc jednak problem z hormonami był. podlegam dalszej diagnostyce. strasznie przykro mi to pisać ale niestety zawiodłam się na tym lekarzu

Super lekarz. Miły, profesjonalny i porozmawia i wytłumaczy i zart powie. Szkoda ze nie znałam go wcześniej. Polecam.

Uratował mi życie, myślę, że to mówi samo przez się.

Uratował mi życie, myślę, że to mówi samo przez się.

jedno usg zrobione w przychodni przez całą ciąże, resztę musiałam robić prywatnie