lekarz Dariusz Bielecki

Neurolog

2,7
2,9

nie polecam nikomu tego lekarza, tak jak wczesniej jest opisany dołańczam sie do tego.zdecydowanie nie polecam

nie zaszkodzil i nie pomogl ...nie wiem czy polecac radzila bym poszukac innego bardziej odpowiedniego lekarza. ale mi nie zaszkodzil tyle moge powiedziec

Liczy sie kasa kasa i jeszcze raz kasa a niepomyślał doktor o tym że jesteśmy biedni i że wyciągamy dla pana ostatnie złotówki bo inaczej doprowadza Pan do Śmierci jezeli sie nieda koperty

Te pozytywne odp. to chyba od tych co pomascili.Bo prawda jest taka ze ten lekarz nie zasługuje za takie miano,dla Niego tylko kasa sie liczy a nie zdrowie człowieka.Nie dosc ze człowiek biedny to doji ile sie da.Miałam mame u niego na oddziale to znam doskonale jego podejscie. Nie polecam chyna ze niemacie co z kasą robic

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.Umi wysluchac pacjenta i bardzo dokladnie wyjasnia na czym polega choroba jakie leczenie zastosuje.Poswieca wystarczajaco duzo czasu pacjentowi ,dodaje otuchy a przedewszystkim jest bardzo mily.Bardzo chetnie polecam go innym pacjetom.

Broń boże leczyc sie u tego lekarza,lubi bardzo kasiore bardzi i to dużą\11

Broń boże leczyc sie u tego lekarza,lubi bardzo kasiore bardzi i to dużą\11

bardzo dobry lekarz jak jest potrzeba operacji potrafi sam załatwić dobrą klinikę.

nie polecam nikomu, ponieważ instrumentalnie traktuje człowieka i swojemu personelowi zapewne nakazuje aby od razu uśmiercać pacjenta w rozmowie z rodziną.!!!!!!!

Jest to poprostu łapówkarz kieszenie tylko czekają na pieniadze bo jeżeli nie będzie koperty to nie będzie leczenia nierozumiem dlaczego ten człowiek wogule jeszcze pracuje w tym szpitalu...

BRON BOZE DO NIEGO! WYLECZYCIE SIE TYLKO Z KASY A NIE CHOROBY.DOBRZE ZE TATUS ŁAPÓWKARZ PRZETARŁ MU SZLAKI I NAUCZYŁ BRAC NA BOKU-TERAZ SIE TROCHE BOI ZEBY GO NIE WSADZILI JAK JEGO KUMPLA. WOJNA I ON- MOWIA W JAROSLAWIU ZE TO DWIE NAJGORSZE RZECZY. NIE ROBI NIC JAK NIE DOSTANIE.