dr n. med. Dariusz Cholewa

Jestem mamą 2 dzieci i z całą pewnością mogę polecić tego lekarza. Jest to osoba o bardzo wysokiej kulturze osobistej, kompetentna.Wystarczająco dużo czasu poświęca pacjentowi.Na prawdę polecam!!!! Najlepszy lekarz jakiego spotkałam!

Najlepszy z najlepszych. Każde kryterium oceny tego lekarza sprowadza się tylko do jednego-Najlepszy. I niezastąpiony. Bezgranicznie mu ufam.

Super! Pod każdym względem. 100% lekarza w lekarzu ... Specjalista z powołania więc polecam każdej kobiecie. Troszkę cena szokuje ale coś za coś.

Super! Pod każdym względem.
Troszkę cena szokuje ale coś za coś.

Bardzo miły lekarz. Kompetentny, rzeczowy, konkretny. Miałam pierwszą w życiu wizytę i zdecydowanie polecam:) Nic nie boli, nie ma się czego bac:)

Bardzo miły lekarz. Kompetentny, rzeczowy, konkretny. Miałam pierwszą w
życiu wizytę i zdecydowanie polecam:) Nic nie boli, nie ma się czego bac:)

Dusza nie człowiek! Kompetentny, rzeczowy i do tego taki ludzki, normalny, ciepły. Wspaniale się u niego czujemy. Całkiem niedawno trafiłam do Pana Doktora, ale już od dosyć dawna staramy się o dziecko i czuję, że z nim się uda... :)

Fantastyczny specjalista, kompetentny, godny polecenia. Warto wybrać się nawet w długą drogę do Tychów aby skorzystać z jego porad.

Bardzo dobry lekarz,sumienny,delikatny,w 100% profesjonalista prowadził moją ciążę dzięki panu doktorowi mamy teraz 2 miesięcznego synka za co bardzo dziękujemy , polecam wszystkim kobietom takiego fachowca, po prostu lekarz anioł.

Najlepszy ginekolog w województwie śląskim i tyle. Niestety wiedza, kompetencja, wzorowe prowadzenie ciąży jak i radzenie sobie z wszystkimi niestandardowymi przypadkami przekładają się na cenę. Jednakże mamy dostęp do wszystkich zdobyczy medycyny + genialny lekarz - to cenę usprawiedliwia.

Lekarz spokojny kompetentny, każdej pacjence poświęca wystarczająco dużo czasu, rzeczowo podchodzi do problemu. Zawsze są kolejki, czas oczekiwania na wizyte około 2 tygodni, czasem dłużej.

Jestem mamą 2 dzieci i z całą pewnością mogę polecić tego lekarza. Jest to osoba o bardzo wysokiej kulturze osobistej, kompetenta.Wystarczająco dużo czasu poświeca pacjentowi.Na prawdę polecam!!!!Najlepszy lekarz jakiego spotkałam!