lekarz Dariusz Choma

</strong>

<strong>
Kontakt bezpośrednio do lekarza: 602 19 19 70
</strong>

nie polecam. wydaje się że doktor jest uprzejmy, ale niestety - powiedziałabym że ma raczej lekceważące podejście. miałam problem z bakteryjnym zapalenie pochwy - doktor przepisywał antybiotyki - na początku bez wymazu - na chybił-na chlamydiozę (o czym mnie nie poinformował - kiedy zapytałam przy następnej wizycie - dlaczego na chlamydiozę - był zmieszany pytaniem i wyjaśnił "większość ludzi dziś się tym zaraża". Potem gdy zadałam pytanie o przeprowadzone badanie - dostałam odpowiedź w postaci wykładu - w bardzo specjalistycznym, medycznym języku. ot tyle potem jak okazało się że problem ...

nie polecam.
potem jak okazało się że problem jest inny - kolejne antybiotyki, które nie pomagały. lekarz wykluczył leczenie partnera - stwierdził, że nie ma takiej potrzeby (?!).wykluczył również sens diety wzmacniającej odporność. leczyłam się u niego 3 miesiące, a on ciągle się dziwił, że nie może mnie wyleczyć (?!). dlaczego? podstawowa zasada - partnerów leczy się oboje! i wiele innych.. zmieniłam lekarza na wroclaw i cóż większe miasto zupełnie inny standard i podejście do pacjenta - cenowo - nie dużo drożej, ale jeżeli chodzi o zdrowie - warto!. doktor Choma zarobił na mnie jakies 600 zł a ja zaczynam leczenie od nowa!

polecam jestem stałą pacjentką od ok 4lat prowadził moją ciąże i jak najbardziej było dobrze zna się na tym co robi odrazu diagnozuje chorobę i ją leczy:)polecam. Jeszcze się nie zawiodłam a ostatnio gdy miał urlop poszłam do innego i zostałam zbadana nie dostałam leków i później było gorzej i doktor Choma wyleczył mnie.

Bardzo dobry i uprzejmy lekarz i nieważne czy prywatnie czy na NFZ takie samo podejście do pacjentki,polecam

kompetentny i miły lekarz, bada delikatnie

kompetentny i miły lekarz, bada delikatnie

totalna porażka, bardzo ubolewam nad faktem, że musiałam być jego pacjentką. Po prostu chyba przeszkodziłam w przesypianiu dyżuru nocnego. Wyśmiał mnie, szanowny, interesowało go gdzie pracuję i kim jestem zawodowo,anie to że właśnie rodzę i mam problem z maleństwem.

Prowadził moją drugą ciążę,wykonał od razu badania dotyczące wad rozwojowych dzieciątka,bardzo się troszczył o mnie jako pacjentkę i o maleńtwo,na bierząco mnie informował o przebigu ciąży nie bagatelizując żadnych syptomów.

8 lat temu przez tego Pana o malo nie straciłam życia. Za to straciłam dziecko i szanse na urodzenie, to chyba wystarczy?

Lekarz godny polecenia!Dzięki jego interwencji moje dziecko urodziło się zdrowe. Gdyby nie jego pomoc prawdopodobnie udusiło by sie!

tak taka droga wizyta i to w dodatku jedna

tak taka droga wizyta i to w dodatku jedna