lekarz Dariusz Dębicki

Świetny lekarz! Dzięki niemu zapomnieliśmy co to antybiotyki. Polecam każdemu.

Świetny lekarz! Dzięki niemu zapomnieliśmy co to antybiotyki. Polecam każdemu.

Znakomity lekarz! Dzieki niemu uniknelismy zastrzykow, ktore jak sie okazalo nie byly w cale potrzebne Oby wiecej takich lekarzy

Wspaniały człowiek i doktor,takich właśnie lekarzy brakuje w Lubinie.Polecam wszystkim,doktor ANIOŁ.

Szkoda ,że nie można go wybrać jako lekarza pediatrę na koszt NFZ ... no ale jak widać najlepsi pracują na własny rachunek ... rzeczowy , kompetentny i co najważniejsze SKUTECZNY !

Trafiłam do pana Dębickiego z dzieckiem po 6 z kolei anginach, przy 7 anginie nie poszłam do przychodni tylko pojechałam prywatnie do pana doktora i mimo, że tego dnia nie przyjmował przyjął nas. Poza antybiotykiem (tak dostawał w przychodni) dostał leki wzmacniające i odpornościowe. Zapomniałam co to anginy. Świetny kontakt z dzieckiem.

Ten lekarz jet naprawde rewelacyjny. Jestem z niego bardzo zadowolona.

Ten lekarz jet naprawde rewelacyjny. Jestem z niego bardzo zadowolona.

WSPANIAŁY CZŁOWIEK. WIDAĆ ŻE LEKARZ Z POWOŁANIA. BARDZO DOBRE PODEJŚCIE DO PACJENTA. WSZYSTKO SZCZEGÓŁOWO TŁUMACZY. SZKODA ŻE NIE PRACUJE W ŻADNIEJ PRZYCHODNI W LUBINIE, NAPEWNO MIAŁBY MNÓSTWO PACJENTÓW. POLECAM!!!

Pan doktor to wspaniały lekarz polecam wszystkim.Jest bardzo cierpliwy, w bardzo zrozumiały sposób tłumaczy chorobę i metodę leczenia.Leki które przepisuje są zawsze trafne i szybko pomagają.Łachut

Jest to wspaniały lekarz. Powinno być więcej takich lekarzy.

Jest to wspaniały lekarz. Powinno być więcej takich lekarzy.

Lekarzem jest kompetentnym, ma indywidualne podejście do pacjenta, godny polecenia. Tomasz