Filtruj terminy

Pediatra Lubin

Ośrodek Onkologiczno-Chirurgiczny
Budowniczych LGOM 61 B pok. nr 3
59-300 Lubin

Przez pewien okres czasu leczyłam się u Pani Doktor na alergię, jeszcze za czasów, gdy pracowała w Legnicy przy ul. Okrzei. Niewiele pamiętam, bo byłam mała, ale moja mama bardzo ubolewała, gdy Pani Januszewska odeszła do Lubina... Złota kobieta! Zawsze odpowiadała na każde pytania, wspierała, rozwiewała wszelkie wątpliwości. Naprawdę z czystym sercem mogę powiedzieć: więcej takich lekarzy jak Pani Doktor :)

Leśna 8 lok. 207
59-300 Lubin

Pania doktor mogę polecić każdemu jest osoba uprzejmą godna polecenia indywidualne podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: agnieszka

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin

Witam, chce podzielic sie swoja opinia na temat pana Macieja Rosinskiego, bo jest to tak wspanialy lekarz, ze moze dzieki rowniez mojej opinii ktos w potrzebie skorzysta z jego pomocy. Leczylismy nasza coreczke z epilepsja u pana doktora na oddziale neurologicznym w szpitalu przy ul. Koszarowej. Mialam do czynienia z wieloma neurologami, ale dr Rosiński jest najlepszym lekarzem z jakim spotkalismy sie do tej pory. Przede wszystkim bardzo dociekliwy, kompetentny, ...
Opinia dodana przez: Joanna Kopeć

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne "MEDICUS" - PRZYCHODNIA
ulica Leśna 8
59-300 Lubin

Świetna piediatra. Dzieciaki ją bardzo lubią, fajnie podejście do nich. Nie raz uratowała moje dzieci przed szpitalem. Polecam

Gabinet Dermatologiczny
ul. Grabowa 5/7
59-300 Lubin

Doktor miły i widac, że lubi dzieci, ale bardzo bagatelizuje sobie choroby. Przez metody jakie stosuje Pan doktor trafiłam z 7-mio miesięcznym synem do szpitala z ostrym zapaleniem płuc, był w strasznym stanie, przez to że doktor nie chce przepisywać antybiotyków. Rozumiem żeby ich nie naduzywac, ale była wtedy taka koniecznosc, a doktor przepisywal tylko syropki i kropelki do nosa bez recepty, tak to ja sama moglam syna leczyc, po ...
Opinia dodana przez: Paulina

Medicus
ul. Leśna Lubin
59-300 Lubin

To taka lekarz"mama" swietne podejscie do dzieci,moje leczy od 19 lat i nie chca innego,dziękujemy i zdrówka pani doktor zyczymy.

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin

Bardzo mila i trafia w diagnoze Polecam chodze do Pani doktor z dzieckiem i zawsze poprawa Dlatego Polecam Jako lekarza pierwszego kontaktu
Opinia dodana przez: grzegorz

Słowackiego 19 lok. 3
59-300 Lubin

Gburowata baba, myśli że każdy jest lekarzem i wie o co jej chodzi. Nie umie nic wytłumaczyć i podchodzi lekceważąco do problemu. Nie polecam
Opinia dodana przez: Marcelina
Najlepszy pediatra jakiego spotkałam. Kompetentna, cierpliwa, nigdy nie odmówi przyjęcia nawet jeśli musi zostać po godzinach w pracy Szkoda, że już nie pracuje w Lubinie.

Kasztanowa 8A
59-300 Lubin

Polecam lekarza godny zaufania zawsze nam pomaga jak wychodzę od niej z gabinetu czuje ulgę bo wiem że na pewno leki które przepisała pomogą moim dzieciom. Czasem słabo słucha co mówi rodzic ale z diagnozą zawsze trafiała ma podejście do dzieci moja córka bardzo ja lubi ma 3 latka. Polecam lekarza !
Opinia dodana przez: Beata

Pediatrzy w Lubinie