lekarz Elżbieta Gruszczyńska

3,7
3,7
3,4
3,4

Ja polecam Panią doktor w 100% Zawsze stawia trafną diagnozę, zadaje bardzo dużo pytań podczas badania, ma świetne podejście do dzieci i jest bardzo uprzejma. Czas poświęcony dla dziecka na wizycie nie jest ani za krótki, ani za długi. Pani doktor Nie przepisuje antybiotyków bez potrzeby i co bardzo ważne, pamięta doskonale swojego małego pacjenta i można do niej zawsze zadzwonić i doradzi co podać dziecku. Nie omawia chorób, jak jej się o nie nie zapyta. Polecam serdecznie.

Ja polecam Panią doktor w 100%

Polecam lekarza godny zaufania zawsze nam pomaga jak wychodzę od niej z gabinetu czuje ulgę bo wiem że na pewno leki które przepisała pomogą moim dzieciom. Czasem słabo słucha co mówi rodzic ale z diagnozą zawsze trafiała ma podejście do dzieci moja córka bardzo ja lubi ma 3 latka. Polecam lekarza !

Niestety, ale leczenie u pani dr. Gruszczyńskiej polega na przypsywaniu tych samych antybiotyków. Jeżeli pacjent lub rodzic mają osobiste uwagi, czy też postrzezenia pani dr. je bagatelizuje. Atutatem pani dr. jest uprzejmość ale to niestety nie wystarcza.

Wybrałam Panią dr ze względu na pochlebne opinie na jej temat,niestety ja sama nie jestem z niej zadowolona. W g mnie jest nieuprzejma, lekceważy słowa matki i łapie za słówka. Chodzę tam z córeczką już prawie rok, ale jak do tej pory Pani dr ani razu nie trafiła z diagnozą :( Pomocy musieliśmy szukać gdzie indziej. Na szczęście mała nie choruje zbyt często, ale i tak zastanawiam sie nad zmianą pediatry. Choć zdecydowanie za późno się na to decyduje. Nie polecam.

Pani doktor nie ma indywidualnego podejścia do małego pacjenta. Nie wysłuchuje matki, która jest z dzieckiem 24h na dobę. Za każdym razem byłam potraktowana lekceważąco, szukałam przyczyn niewyjaśnionych wybuchów płaczu u synka a pani doktor mi sugerowała, że wymyślam. Mało czasu poświęca dziecku w czasie wizyty. Skończyło się na tym, że synek ma 4,5 miesiąca i wymaga rehabilitacji. Szkoda że przez tyle czasu dziecko cierpiało a ja razem z nim. Radzę się dobrze zastanowić przed wyborem tej pani na pediatrę dla swojego dziecka. JA NA PEWNO ZMIENIĘ PEDIATRĘ I TO JAK NAJSZYBCIEJ

dr Ela to bedzie osobisty dr moich dzieci...

dr Ela to bedzie osobisty dr moich dzieci...

Najlepszy pediatra jakiego znam. W przypadku jakichkolwiek komplikacji zdrowotnych mimo że mam dość daleko jedziemy z dziećmi do Lubina. W Polkowicach też mamy dobrych pediatrów ale nie zawsze trafią z diagnozą. Dr Gruszczyńska zawsze trafia i nie męczy dzieci zbytnią ilością medykamentów.

Świetny lekarz. Nie wstydzi sie powiedziec nie wiem. Nie rozklada przy tym rak tylko kieruje do specjalistow, na badania. Leczy mojego syna od 9 lat. Najlepszy pediatra jakiego spotkalam. Ta Pani Doktor Leczy a nie przepisuje recepty.

Pani doktor leczy moich synów od lat. Mam do niej pełne zaufanie. Jeden z synów obecnie jest już pełnoletni, ale dr Gruszczyńska często "wyciagała" go z zapaleń dróg oddechowych, na które bezustannie chorował. Dzisiaj ma 19 lat, biega w listopadzie bez kurtki, swetra, uprawia wiele sportów- i nic. Jestem jej bardzo wdzięczna za opiekę.

Nie do końca taki fachowiec. Nie potrafi wytłumaczyć chorobę i w jaki sposób można ją wyleczyć.