lekarz Dariusz Dębiński

1,8
1,9
1,6

Nie polecam.Wizyta nie trwała nawet 5 minut.Przyszłam na wizytę jako pacjent prywatny z bólem kolana.Nawet na nie nie spojrzał.Zlecił dalsze badania i koniec. Kiedy powiedziałam , że na zlecone badanie będę długo czekać, stwierdził że jako pacjent prywatny z pewnością dostanę się szybciej. Straciłam czas, więcej do niego nie wrócę.

Straciłam czas, więcej do niego nie wrócę.

Szkoda marnować czasu na wizytę w Jego gabinecie i nic nie warte jego opinie !!! Byłem z kontuzją i rezonansem, stwierdził że to nic poważnego i można z tym żyć. Z tym samym rezonansem byłem u dwóch innych ortopedów (Kazubiński, Nagraba) i obaj doradzili mi operację kolana.

Nie ma słów żeby określić tego człowieka, jest tam tylko po to, by nabijać licznik pacjentów, gdybym mógł dałbym 0 gwiazdek w każdej kategorii. Rejestracja placówki na siłę go wciska ,odmawiajcie bo nie udzieli wam konkretnej pomocy. Może ma jakąś wiedzę ale się nią niedzieli, nadmuchane ego do n potęgi.

Teraz, po odbytej wizycie, już wiem dlaczego nie mogłam w czasie rejestracji wybrać innego lekarza. Z całą pewnością ten lekarz musi mieć napędzanych pacjentów, bo jak czytam w opiniach powyżej, wiele osób ma równie negatywne doświadczenia ze spotkania z tym człowiekiem, co ja. Bardzo lekceważące podejście do pacjenta.

Nie polecam Pana "doktora" jest wyjątkowo butny, traktuje pacjenta lekceważąco. Miałem wrażanie, że traktuje mnie jak przygłupiego. Polecam spokornieć oraz skupić się na tym jakie informacje przekazuje pacjent.

Zgadzam się z poprzednimi opiniami tego 'ortopedy', przychodze z badaniami i opisem i niestety Pan Dariusz poprsotu zaleca zadzwonić do ortopedy z Luxmedu. Mam poważne schorzenie i to chyba oczywiste ze polecenie leczenia przez telefon jest porpostu zbywaniem pacjenta. Wizyta trwała 3 min, zalecam zgłaszac do Luxmedu jako wizytę nieodbytą.

Wizyta prywatna opóźniona o ponad godzinę, mimo że nie trwała długo tylko 4 min. Porada typu idź na basen jak boli kręgosłup szyjny. Nie polecam.

Porada typu idź na basen jak boli kręgosłup szyjny.
Nie polecam.

Bardzo polecam tego lekarza! Konkretne informacje, szczegółowy wywiad, a przede wszystkim trafna diagnoza. Byłam u doktora ze swoimi dolegliwościami- leczenie cieśni nadgarstka - natychmiastowa diagnoza i leczenie, a także z moim synkiem na badaniach bioderek. Jak dla mnie merytoryczny i fachowy, a po to do niego przychodzę. Jeśli będzie potrzeba, na pewno wrócimy!

Jeśli będzie potrzeba, na pewno wrócimy!

Wizyta 2 min. Powróciłam po zleconym przez tego lekarza rezonansie. Opis – przepukliny w odcinku szyjnym. Nawet nie spojrzał na zdjęcia z płyty. Polecił innego lekarza, który do przychodni przyjeżdża raz na dwa tygodnie, jak to określił „dwieście złotych trzeba wydać ale warto.” A przecież wizyta była na luxmed. Zapytał leki przeciwbólowe pomagają, to brać dalej. Omijać, strata czasu. Pomocy tu nie otrzymacie.

Po przeczytaniu negatywnych opinii , jestem zaskoczona. Lekarz uprzejmy, objaśnił czym może być spowodowany ból, skierował na dodatkowe badania w celu głębszej analizy. Ogólnie wrażenie pozytywne