lekarz Dariusz Dębiński

1,8
1,9
1,6

Mi pomógł, trafnie wskazał co dolega i zlecił rehabilitacje SIS, zadziałało od razu, ból minął i wróciła sprawność nadgarstka co jest najistotniejsze przy niemowlaku, super dobrana pomoc, bez leków bo karmie piersią, polecam !!! Lekarz pomocny i inteligenty!

Lekarz pomocny i inteligenty!

Totalny brak kultury osobistej. Nieuprzejmy to małe słowo. Teksty typu "trzeba trochę myśleć" czy "co się pani ze mną będzie droczyć", "trochę luzu". I to wszysyko podczas wizyty trwającej niecałe 2 minuty. Szkoda mi wszystkich młodych mam, które przychodzą z maluszkami na kontrolę bioderek. Przychodzą w trosce o zdrowie swojego malucha i zamiast się skupić na badaniu i ewentulanych pytaniach są obrażane i traktowane jak mrówki. Jak tylko możecie wybierzcie innego lekarza. Szkoda nerwów. Chcąc złożyć skargę na lekarza w recepcji usłyszałam tylko "Ale to nie ma sensu..". Przychodnia "Olsztyńska"

Pan doktor bardzo nieuprzejmy i śmiem podważać jego kompetencje. "Zbadał" dziecku kręgosłup zerkając na nie od tylu po prostu i stwierdził, że wszytsko jest O.k, mimo że dziecko zgłasza ból i ja sama widzę, że nie do końca wszystko jest O.k.

Okropny lekarz. Byłam kilka razy i za każdym razem mówił, że przejdzie i mam zrezygnować z ćwiczeń. Z całego serca nie polecam go i radzę omijać dużym łukiem.

Ostatecznie nie było tak zle.Powiedzialem p.doktorowi co mysle,bo nie chciał zrobić mi usg.Mimo wszystko lek lotion 1000 zaproonował mi właściwie.Pan doktor też jest tylko człowiekiem i wszystkiego nie wie.WSZYSTKO WIE TYLKO PAN BÓG ABRAHAMA,IZAAKA I JAKUBA.

Byłam 3 razy u tego lekarza , myśląc że pomoże mojemu dziecku. Nieuprzejmość i chamstwo ze strony lekarza odłożyłam na dalszy plan licząc na to, że być może kompetencje pana doktora są dużo lepsze niż jego kultura osobista i chęć pomocy i pracy. W końcu jest lekarzem , a dyplomu nie dostaje się od tak 🤔. ( obecnie jestem zdania, że w tym przypadku jednak dyplom można kupić ) Ku mojemu zaskoczeniu lekarz widzi problem , ale nie wie jak z nim sobie poradzić. Nie dał żadnych wskazówek , żadnych ...

Ku mojemu zaskoczeniu lekarz widzi problem , ale nie wie jak z nim sobie poradzić. Nie dał żadnych wskazówek , żadnych rehabilitacji , badań , no nic. Całe szczęście lekarza zmieniłam i otóż panie doktorze Dębiński owszem da się rehabilitować przykórcz ścięgna Achillesa oraz wzmożone napięcie mięśniowe, a ciagłe chodzenie na palcach nie jest niczym normalnym i naturalnym u dzieci. Są to niepokojące objawy , które się leczy.
Odwiedzajac gabinet pana doktora Dębińskiego spotkacie się z olewawczym stosunkiem lekarza, chamskim zachowaniem , a na koniec pan doktor jest w stanie nawet powiedzieć , że marnuje swój czas na pacjenta. Nigdy przed tem nie spotkałam się z takim zachowaniem lekarza. Odradzam wizyty i leczenie , gdyż lekarz może zrobić krzywdę.

Nie polecam tego lekarza nie potrafi postawić prawidłowej diagnozy bez robienia badań przepisuje leki jest nie przyjemny. Zapisałem się tylko na USG a powiedział że jest to nie potrzebne .

Przede wszystkim mocno nieuprzejma osoba. Zero zrozumienia, lekceważący stosunek do pacjenta, złośliwe przycinki. Nie potrafię ocenić kompetencji oraz trafności diagnozy, ale w mojej opinii jest to lekarz nastawiony anty pacjentowi i nie sądzę, że byłby w stanie dobrze zająć się poważnie chorą osobą.

Nie polecam tego lekarzyny ponieważ skasował za wizytę która trwała 2minuty był nie miły i nic nie pomógł

Nie polecam wizyty u tego lekarza, cytuję: " Marnuję na Panią mój czas" - to jego odpowiedz na pojawienie się w gabinecie, chyba zamiast dzień dobry. Wizyta odbyła się dnia 12.08.2016 w Poradni Ortopedycznej radomskiego Szpitala Specjalistyczny im. dr. Tytusa Chałubińskiego