dr n. med. Dariusz Dusza

Chirurg ogólny, Proktolog

2,1
2,4
2,1

Nigdy więcej nie zamierzam się u tego pana leczyć. To nie lekarz to pseudo ktoś-nawet trudno go nazwać lekarzem. Fatalne podejście do pacjenta: nieuprzejmy, brak empatii, bierze łapówki! Totalny partacz-przy zwykłym wycięciu wyrostka-spartaczył to do tego stopnia,że musiałem się leczyć prywatnie gdzie indziej przez kolejne pół roku! Totalny brak wiedzy,stanowczo odradzam!

WSZYSTKICH OSTRZEAM PRZED TYM PSEUDO LEKARZEM!!! Fatalny,niekompetentny a przede wszystkich traktuje pacjenta jak ostatnią szmatę!!!! Człowieka-pacjenta ma za nic! Jest totalny nieodpowiedzialny! ie polecam bo spieprzył mi zdrowie i życie doszczętnie!!! Kochani! Nie dajcie się zwieść i nigdy do niego nie chodźcie!!

WSZYSTKICH OSTRZEAM PRZED TYM PSEUDO LEKARZEM!!!
Człowieka-pacjenta ma za nic!
Jest totalny nieodpowiedzialny!
ie polecam bo spieprzył mi zdrowie i życie doszczętnie!!!
Kochani! Nie dajcie się zwieść i nigdy do niego nie chodźcie!!

Słaby proktolog leczy mnie kilka lat i niestety nic nie pomaga na pytanie co dalej mam robić skoro leczenie nie skutkuje odpowiedział: Zapraszam prywatnie. Dodam, że byłem wtedy na kasę chorych. Poszedłem prywatnie zapłaciłem 150zł ale na szczęście do innego lekarza, przede wszystkim ten że lekarz zaczął ze mną rozmawiać o problemie, przepisał dietę powiedział czego unikać rozmawialiśmy około godziny...... Do dziś dziękuje za to, że zmieniłem lekarza. Niestety Pan Dr. Dusza na kasę chorych przyjmuje w szpitalu nr.1 tylko w piątki niby od 10:00 moje wizyty u niego trwały od 15 sec. do 1 minuty w tym czasie niestety nie da się zdiagnozować profesjonalnie pacjenta o czym Pan doktor wie i zachęca do prywatnych wizyt. Lecz każdy ma prawo wyboru ja zdecydowałem się na zmianę lekarza i tak jak pisałem wyżej nie żałuje, może Pan Doktor to przeczyta i choć trochę inaczej podejdzie do potencjalnych pacjentów. Pozdrawiam

tak jak pisano powyżej lekarz nie podchodzi do pacjenta kompleksowo...; zdanie "operacja sie udała pacent zmarł" idealnie opisuje umiejętności tego chirurga....; Zdecydowanie też nie polecam oddziału chirurgii w Sosnowcu; leczenie metodą prób i błędów; nastawienie na pieniądze; zero fachowości. Dobrze że na Śląsku to nie jedyny oddział bo strach by było w ogóle mieć jakąkolwiek operacje.

POTRZEBOWAŁAM CZASU, ABY PO ZABIEGU DOJŚĆ DO SIEBIE. WŁAŚNIE MINĄŁ ROK. MOGĘ DOKTOROWI PODZIĘKOWAĆ Z CAŁEGO SERCA, BO NAPRAWDĘ JEST SUPER!!! TO NIE PODLEGA ŻADNEJ DYSKUSJI, ŻE JEST WSPANIAŁYM FACHOWCEM I DOBRYM CZŁOWIEKIEM.

Lekarz z powołania, jakich dzisiaj mało. Widzi przede wszystkim pacjenta, a nie jego pieniądze - to rzadkość. Zdecydowanie fachowiec w swojej dziedzinie. Niepodważalnie pasjonat swojej pracy. Bardzo rzeczowy, konkretny. W taki też sposób tłumaczy chorobę. Nie ma tu miejsca na błędne diagnozy, niedociągnięcia. Kompetencja i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Wysoka kultura osobista, humor troszkę przekorny ;). Ostrzegam, Pan doktor "łapie za słówka", ale to świadczy dobitnie o tym, że on naprawdę słucha pacjenta :) Oddział w Sosnowcu - może nie jest to szczyt marzeń pod względem estetycznym- jednak ja jestem ogromnie wdzięczna, że właśnie na ten oddział trafiłam i że otrzymałam pomoc z najlepszych rąk.

Bardzo przyjemny i kompetentny lekarz, moja ciocia miała duży problem została zoperowana i wyleczona , doktor poświęcił jej naprawdę dużo czasu i energii, ponieważ była skomplikowanym i ciężkim przypadkiem osobiście wszystko dopilnowywał, jesteśmy bardzo wdzięczni

Lekarz konkretny, ktory wiec dokladnie co ma robic, aby zadbac o zdrowie pacjenta. Z czystym sumieniem polecam.

Pan doktor niestety nie spełnił moich oczekiwań jako lekarz,ponieważ uważam iż każdy lekarz powinien spojrzeć na pacjenta kompleksowo a nie skupiać się na operowanej części ciała.Uważam że może i jest dobrym chirurgiem ale kiepskim lekarzem. Pierwsze wrażenie jakie wywarł na mnie Pan doktor było bardzo dobre ale to tylko było pierwszy raz i ostatni. Czasu poświęca pacjentowi minimum, nie tłumaczy ani choroby ani metod leczenia tak to wygląda na Oddziale Szpitala w Sosnowcu.Leczenie w tej placówce można porównać do znanego powiedzenia "operacja się udała - pacjent zmarł".Zawiódł mnie pan doktor w 100% tak samo jak inni lekarze z tego oddziału. Nikomu go nie polecam.