lek. med. Dariusz Dziwura

2,4

zajmuje się dermatochirurgią- chirurgiczne usuwanie zmian skórnych- znamion barwnikowych, nowotworów skóry, włókniaków, itp; skleroterapią - zamykanie naczyń, chirurgiczne zabiegi w obrębie stopy - np. brodawki wirusowe, wrastające paznokcie, modzeleusuwanie żylaków kończyn dolnych;"pajączków" na nogach;

Zabieg : botoks pod pachy (leczenie nadpotliwości Epi centrum gdańsk). Podczas wizyty kontrolnej, mimo że zapewniałam, że obie pachy są do poprawki, dr Dziwura uparł się, że tylko jedna i tylko tą jedną poprawił twierdząc, że jestem pod pachami sucha i nie śmierdzę. (Byłam 0,5h po prysznicu - o czym też wspomniałam). Po powrocie do domu pod niepoprawioną pachą wyraźnie czułam zapach potu. Wniosek - należy przyjść śmierdzącym to MOŻE konował Dziwura da się łaskawie przekonać....

Bardzo sympatyczny doktor ale czy partacz? Mam inne zdanie .

Bardzo sympatyczny doktor ale czy partacz? Mam inne zdanie .

Świetny lekarz i znakomity człowiek, na którym można polegać w wypadku problemu. Mam do niego pełne zaufanie, podobnie jak moja żona. Polecam klinikę i jego samego jako specjalistę.

Dr Dziwura to przesymatyczny rzeźnik i partacz. Blizny po zabiegach są przeogromne i szpecą. Niechlujny osobnik - pozostawia nici w szwach (po rzekomym ich usunięciu). Teraz należałoby zapłacić innemu chirurgowi, aby naprawił to co zepsuł Dziwura.

Fatalny doktor, popsuł mi nogi, mam gorsze naczynka niż przed wizytą.

Fatalny doktor, popsuł mi nogi, mam gorsze naczynka niż przed wizytą.

Witam Chcialam ostrzec przed korzystaniem z us¶ug dr Dziwury. Bylam na zabiegu skleroterapii w jego klinice w Epi-centrum- Dziwura zlikwidowal naczynko fundujac mi w jegu miejscu blizne ( efekt nieumiejetnego wstrzykniecia srodka obliterujácego) Zdecydowanie nie polecam!!!

Witam
Zdecydowanie nie polecam!!!

rozczarowanie, zle wykonane Macrolane! nie polecam,

rozczarowanie, zle wykonane Macrolane! nie polecam,

Konkretny, doskonały fachowiec, specjalista w swojej dziedzinie, w pełni tłumaczy metodę leczenia w moim przypadku operację, i co najważnijsze pozostawia blizny krtóre wcale ich nie przypominają co najwyżej zadrapanie. Troszkę małomówny ale i tak zawsze dam mu się pokroić. :)