lekarz Dariusz Futyma

2,2
2,1

Unikajcie go jak ognia!!! NIEMIŁY, GBUROWATY. Dlaczego on jeszcze pracuje w tej przychodni?!

Byłam dzisiaj u doktora Futyny i nie mogę powiedzieć o nim nic złego.Opóźniała mi się miesiączka,miałam bóle w podbrzuszu.Pan doktor zbadał mnie usg dopochwowym i ładnie jak na dłoni wytłumaczył jak to wygląda.Nie żałuje.

Moja mama chodzila do niego latami.....dzisiaj umiera - ma raka jajnika z wyciekami:(:(:(:(: Gdymym mogla odebralabym mu wszelkie prawa do bycia lekarzem. Drogie gizycczanki to partacz nie lekarz!!!!!!!

Gdymym mogla odebralabym mu wszelkie prawa do bycia lekarzem.

Drogie gizycczanki to partacz nie lekarz!!!!!!!

Traktuje pacjentki jak przedmioty gburowaty i nieupszejmy

Traktuje pacjentki jak przedmioty gburowaty i nieupszejmy

nieuprzejmy, niedouczony niemiły, nie wie co robi nie polecam

nieuprzejmy, niedouczony niemiły, nie wie co robi
nie polecam

lekarz jest nieudolny, ważniejsze jest dla niego ubezpieczenie niż zdrowie pacjenta, nie wiem gdzie zdobył wykształcenie skoro nie jest w stanie pomóc...po prostu żenada!!!!!!!!!!

lekarz niekompetentny niedouczony jest po to by byc.

lekarz niekompetentny niedouczony jest po to by byc.

Byłam na kilku wizytach u Dariusza Futymy,był uprzejmy odpowiedział wyczerpująco na moje pytania...rok temu urodziłam zdrowego synka doktor Futyma był przy porodzie i bardzo pozytywnie Go odebrałam.Jestem mu wdzięczna za fachową opiekę.

powiem tak jeszcze sie taki nie urodzil co by wszytskim dogodził lekarze tez ludzie i popełniaja błedy .pewnie ktos by powiedział ze tu w sztuce lekarskiej nie ma mowy o bełdach i miał by racje . moje osobiste doswiadczenia z lekarzem nie sa negatywne .pozdrawiam

Hmm o 10 sie rejestruje, 5 kobiet przede mna , a o 10:20 jestem juz powizycie i do tego dowiaduję się ,że być może mam zaburzenia hormonalne być może miesiączka chce przyjśc ,a nie może i słysze dozobaczenia...heh