lekarz Dariusz Futyma

2,2
2,1

Nie polecam nikomu dr Dariusza Futymy, dziś byłam u niego na wizycie, był nie uprzejmy . Powiedziałam mu ,że mam podejrzenie ciąży ,występuje brak miesiączki bóle podbrzusza i ,że się martwie.. nawet mnie nie zbadał kazał przyjść za tydzień wmawiając mi ,że jest jeszcze za wcześnie na ustalenie ciązy hmm czyżby 8 tyg to mało? czy po prostu nie chciało mu się mnie badać ? potraktował mnie jak przedmiot ,a nie jak człowieka!! boję się ,że może być z moim zdrowiem nie tak robiłam 3 testy i są negatywne a miesiączki brak...myślałam, że może to ciąża mówiąc o tym lekarzowi spodziewałam się reakcji i zainteresowania . Wyszłam z gabinetu i zrobiłam kolejny test znowu negatywny... Byłam u tego doktora jakieś 5 lat temu i potraktował mnie podobnie wtedy przyżekłam sobie ,że byłam u niego ostatni raz,sama nie wiem po co dziś tam poszłam,wiem jedno dziś był mój ostatni raz wizyty u tego Pana.

odradzam, jeśli w ogóle można użyć takich słów... niekompetentny, zadufany w sobie i chyba nie douczony!!! łyżeczkowanie BEZ ZNIECZULENIA po porodzie ( i to właśnie dzięki niemu, bo nie obejrzał dokładnie łożyska). Ten Pan już dawno nie powinien pracować w Giżyckim szpitalu!!! Skandal!

Witam. Jeżeli jaka kol wiek kobieta będzie miała możliwość łyżeczkowania u tego "lekarza" - odradzam. Po długim porodzie - miałam podczas porodu zabieg - nacięcie. Późniejszym wieczorem gdy chciałam wstać z łóżka zobaczyłam ogromne krwawienie z mojej pochwy. Wzięto mnie na łyżeczkowanie - po ok 3 tygodniach po porodzie brzuch znacznie zaczął mnie bolec. Poszłam do innego prywatnego ginekologa a on stwierdził, że pozostały mi zawartości po porodzie - zaczęły one się już psuć. I drugi raz przechodziłam łyżeczkowanie - lecz nie u tego "lekarza" Pozdrawiam serdecznie.

Witam.

Pozdrawiam serdecznie.