dr n. med. Dariusz Gajewski

Seksuolog, Ginekolog położnik

3,9

Pan doktor to wspaniały, empatyczny lekarz. Nad każdym problemem pochyla się z uwagą. Moje problemy są złożone i już niejeden gabinet ginekologiczny odwiedziłam, ale tu znalazłam odpowiednie podejście i właściwe leczenie. Nareszcie jestem zdrowa. Inaczej patrzę na życie. Poza tym gabinet bardzo przyjemny, dobrze wyposażony i z bardzo miłą pielęgniarką. Ceny w miarę przystępne. Polecam z całego serca.

Moje TRZY wizyty u dr. Gajewskiego potwierdzily te pozytywne opinie. Spelnia moje oczekiwanie jako lekarz. Szczegolnie cenie merytorczna strone wizyt. Nie mam zadnych zastrzezen co do kultury osobistej lekarza. Mam nadzieje, ze to sie nie zmieni - "dobiegam" 60-tki i troszke przestraszyla mnie opinia jednej z pacjentek. I jeszcze jeden istotny aspekt: dotrzymywanie punktualnosci terminu.

lekarz który aktualnie prowadzi moją ciążę, uprzejmy, kompetentny, wszystko dokładnie i rzeczowo tłumaczy, poświęca bardzo dużo czasu na wizytę, usg wykonuje bardzo długo i dokładnie tłumaczy co widać na ekranie (dla laika to nie zawsze takie oczywiste) po dwa raz:raz mi raz mężowi,kieruje na wszystkie niezbędne badania, nie bagatelizuje żadnych niepojących sygnałów szczerze polecam:-)

Dr Gajewski jest wspaniałym lekarzem, bardzo empatycznie podchodzący do pacjenta. Dopiero on właściwie zdiagnozował moją chorobę i dał odpowiednie leczenie. Teraz jestem zdrowa i mogę ze spokojnym sumieniem polecić tego lekarza.

Dotarłam do lekarza z polecenia koleżanki z pracy i polecam swoim znajomym.Po wielu latach znalazłam dobrego lekarza gdzie chce sie leczyć.Po raz pierwszy u lekarza Gajewskiego miałam zrobione kompleksowe badania tzn.usg,cytologie,piersi,skierowanie ma mammografię i usg piersi. Pierwsze opinie uważam za złosliwe z różych przyczyn,byc może była to ta sama osoba.Polecam każdej tego lekarza.

Bardzo kompetentny,kulturalny i przyjaźnie nastawiony do pacjentek.Wzbudza zaufanie.Polecam.

Polecam każdej kobiecie Dr Gajewskiego, prowadził moje 2 ciąże. Świetny specjalista i człowiek. Nadal jestem Jego pacjentką i nie mam zamiaru zmieniać tego lekarza.

znalazlam i już nie zmienie;) bardzo dobry lekarz mily uprzejmy delikatny i dyskretny co ważne bo chyba dla żadnej nie jest to super sytuacjia gdy ma sie rozebrac przed obcym mężczyzna

Najlepszy z najlepszych :) To pierwszy ginekolog do jakiego poszłam i cieszę się, że nie miałam okazji się zrazić, gorąco polecam!!!

Lekarz zdecydowanie nie lubi starszych pacjentek(55)powiedziałabym,że podchodzi ze wstrętem.na każde moje pytanie padał komentarz " w pani wieku....".chociaż jestem raczej zadowolona z leczenia duma nakazuje mi zmienić lekarza.Z takim podejściem jak dotąd jeszcze się nie spotkałam.