dr n. med. Dariusz Gajewski

Seksuolog, Ginekolog położnik

lekarz który aktualnie prowadzi moją ciążę, uprzejmy, kompetentny, wszystko dokładnie i rzeczowo tłumaczy, poświęca bardzo dużo czasu na wizytę, usg wykonuje bardzo długo i dokładnie tłumaczy co widać na ekranie (dla laika to nie zawsze takie oczywiste) po dwa raz:raz mi raz mężowi,kieruje na wszystkie niezbędne badania, nie bagatelizuje żadnych niepojących sygnałów szczerze polecam:-)

Dotarłam do lekarza z polecenia koleżanki z pracy i polecam swoim znajomym.Po wielu latach znalazłam dobrego lekarza gdzie chce sie leczyć.Po raz pierwszy u lekarza Gajewskiego miałam zrobione kompleksowe badania tzn.usg,cytologie,piersi,skierowanie ma mammografię i usg piersi. Pierwsze opinie uważam za złosliwe z różych przyczyn,byc może była to ta sama osoba.Polecam każdej tego lekarza.

Lekarz bardzo nieprzyjemny i oschły dla pacjentów. Prowadził moją ciążę. Gdy się okazało,że poroniłam, zamiast ludzkiego współczucia i serca, uśmiechał się odprowadzając mnie do drzwi wołając - następna

Bardzo antypatyczny lekarz. Nie miły, nie kontaktowy, nie szanujący pacjenta. Na zadawane pytania nie chce udzielać odpowiedzi, stara się zbywać poprzez swój ironizm i arogancję. Zignrował moje wyniki moczu, które nie były idealne, nie zlecił kolejnych. Nie polecam!!

Bardzo nie uprzejmy lekarz. Nie chce zlecać badań kontrolnych pacjentkom (krwi i moczu). Nie chetnie udziela odpowiedzi na pytania. Jest arogancki i bufoniasty. Nie polecam.

Dr może i zna się na tym co robi, ale jest strasznie nie uprzejmy, Zwraca uwagę na niewłaściwy strój (dżinsy i tunika)To była moja pierwsza wizyta, tak niemiłego lekarza nie spotkałam.

Polecam każdej kobiecie Dr Gajewskiego, prowadził moje 2 ciąże. Świetny specjalista i człowiek. Nadal jestem Jego pacjentką i nie mam zamiaru zmieniać tego lekarza.

Nigdy nie spotkałam się z tak nieprzyjemnym lekarzem. Nie podszedł do mnie indywidualnie a gdy poprosilam o skierowanie na badanie powiedzial ze to niepotzrebne a staram sie o dzidziusia a mam problemy hormonalne. Nigdy wiecej nie pojde do niego i nie polecam.

Leczę się u niego już od 15 lat i nigdy nie zmieniłabym go na innego lekarza.

Leczę się u niego już od 15 lat i nigdy nie zmieniłabym go na innego lekarza.

Najlepszy z najlepszych :) To pierwszy ginekolog do jakiego poszłam i cieszę się, że nie miałam okazji się zrazić, gorąco polecam!!!