lekarz Dariusz Hajdenrajch

3,6
2,9
2,8
3,1

Doktor Hajdenrajch może prywatnie jest dobrym specjalistą lecz na kasę chorych to mniej niż zero . Jak urolog robiąc USG nie widzi kamienia w moczowodach a na dodatek zachowuje się bardzo niegrzecznie do pacjenta z atakiem kamicy. Dopiero prywatna wizyta u innego urologa potwierdziła kamień którego nie sposób było nie zauważyć.

Dobry lekarz , szybka djagnoza i dobre leczenie.Polecam.Bardzo dokładnie tłumaczy chorobę i sposoby leczenia. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Operował moją mamę.Guz nerki. Po operacji mama czuje się bardzo dobrze.Jest zdrowa.Dobry lekarz. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Operował moją mamę.Guz nerki.
Po operacji mama czuje się bardzo dobrze.Jest zdrowa.Dobry lekarz.

Byłem na kilku wizytach u Pana Doktora, problem zdrowotny dość przykry i złożony. Pan Dr zrobił część badań u siebie w gabinecie wykluczając część podejrzeń, na pozostałe konieczne badania skierował do laboratorium. Na podstawie wyników laboratoryjnych trafnie zdiagnozował prawdziwą przyczynę problemu i przepisał dobrą, co najważniejsze niedrogą kurację. Dzięki Doktorowi mój stan zdrowia ulega systematycznej poprawie :)

grubiański i arogancki gbur zbywa ludzi na pytania w szpitalu odpowiada jakby łaskę robił bo się nie jest jego prywatny pacjentem szkoda słów nigdy więcej.

Gbur, niemiły człowiek!!! Zrobił usg ale nie jestem do końca przekonana czy wiedział co robi powtarzając ciągle "nic tu nie widzę", nie wiem czy w ogóle nic nie widział czy nie wiedział nic złego bo strach zapytać.

Byłem u niego raz na badaniu kontrolnym i muszę stwierdzić, że całkiem miły i kompetentny lekarz. Dobrze tłumaczy chorobę.

Nie wiem skąd tak niepochlebne opinie moich przedmówców. Byłem u Pana Doktora na wizycie i spełnił moje oczekiwania. 4+!

jestem bardzo zadowolony z leczenia,polecam tego urologa

jestem bardzo zadowolony z leczenia,polecam tego urologa

Pan doktor kazał się niczym nie przejmować a teraz mam kłopot. Źle zdiagnozowana choroba - pan doktor nawet dokładnie nie przyjrzał się problemowi twierdząc że wszystko jest ok. Nie wspomnę o warunkach pracy. Jak mozna przyjmować pacjentów przy zgaszonym świetle :) pełny nieprofesjonalizm dlatego niepolecam przyjście do pana doktora to wyrzucenie pieniędzy w błoto