lekarz Dariusz Igliński

Lekarz rodzinny

Oddany pacjentom bez reszty. gorąco polecam. Tak było by najprościej określić jego podejście. Wchodząc do gabinetu pacjent od razu czuje że trafia w ręce lekarza który swoim zaangażowaniem pokazuje mu że zdrowie człowieka to wartość nadrzędna. Polecam...

Lekarz z powołania! Kto trafił do Pana Doktora ma niezwykle szczęście. Potrafi poświecić pacjentowi odpowiednią ilość czasu, zawsze dokładnie zbiera wywiad i przeprowadza badanie. Pacjent czuje, ze jest w dobrych rękach!

Lekarz z wielkiego powołania,nie ominie zadnego potrzebujacego pacjenta z bardzo duza wiedza gdyby mogl przyjmowal by chorych 24/24godz

Najlepszy lekarz jakiego znam,a znam ich wielu .Zawsze znajdzie czas i jest bardzo cierpliwy.Jego zaangażowanie jest adekwatne do wiedzy i NAPRAWDĘ POMAGA.Myślę,że miałam szczęście , że Go poznałam

zajty karira polityczna .pacjnt na samym koncu .powino si ustawowo zabronic lkarzom uprawiac polityk i zawod lkararza jdnoczsni