lekarz Dariusz Igliński

Lekarz rodzinny

Wspaniały lekarz!! Mam szczęście, ze do niego trafiłam. Poświęca pacjentowi 100% uwagi, cierpliwy z ogromną wiedzą.

To nie ten sam lekarz, którym był iles lat wstecz. Traktowanie przedmiotowo. Choruję od trzech lat bez diagnozy, bo facet ma na mnie wywalone. Teraz polityka i leczenie za kasę stało się priorytetem. Może i potrafi leczyć, ale nadciśnienie i biegunkę. Na tym wiedza medyczna się kończy. Szczerze odradzam doktorka, bo u znachora dostanę lepszą diagnozę. Zresztą, doktorek rozmawiając z Tobą odbiera pięć telefonów i klepie w klawiaturę. To tyle.

Podzielam zdanie anonim z 2015 roku - swoim znajomkom zalatwi wszystko nawet ich rodziny leczy. Niestety moja rodzina nie należy do wybranych wiec odeslal ja z kwitkiem, tj sam daj jej nr do siebie a później nie odbierał telefonu gdzie jak później się okazało ze chora ma zapelnie woreczka żółciowego i musi byc operowana. Zero zainteresowania z jego strony a przecież niby to jej lekarz rodzinny chyba dla kolesiostwa - słowem nie polecam.

Lekarz z powołania! Kto trafił do Pana Doktora ma niezwykle szczęście. Potrafi poświecić pacjentowi odpowiednią ilość czasu, zawsze dokładnie zbiera wywiad i przeprowadza badanie. Pacjent czuje, ze jest w dobrych rękach!

Oddany pacjentom bez reszty. gorąco polecam. Tak było by najprościej określić jego podejście. Wchodząc do gabinetu pacjent od razu czuje że trafia w ręce lekarza który swoim zaangażowaniem pokazuje mu że zdrowie człowieka to wartość nadrzędna. Polecam...

zajty karira polityczna .pacjnt na samym koncu .powino si ustawowo zabronic lkarzom uprawiac polityk i zawod lkararza jdnoczsni

Lekarz z wielkiego powołania,nie ominie zadnego potrzebujacego pacjenta z bardzo duza wiedza gdyby mogl przyjmowal by chorych 24/24godz

Najlepszy lekarz jakiego znam,a znam ich wielu .Zawsze znajdzie czas i jest bardzo cierpliwy.Jego zaangażowanie jest adekwatne do wiedzy i NAPRAWDĘ POMAGA.Myślę,że miałam szczęście , że Go poznałam