lekarz Dariusz Igliński

Lekarz rodzinny

Super Fachowiec Oddany zawodowi wyrozumiały ,godziny pracy nieograniczone o każdej porze do dyspozycji pacjenta

Lekarz z wielkiego powołania,nie ominie zadnego potrzebujacego pacjenta z bardzo duza wiedza gdyby mogl przyjmowal by chorych 24/24godz

Najlepszy lekarz jakiego znam,a znam ich wielu .Zawsze znajdzie czas i jest bardzo cierpliwy.Jego zaangażowanie jest adekwatne do wiedzy i NAPRAWDĘ POMAGA.Myślę,że miałam szczęście , że Go poznałam

zajty karira polityczna .pacjnt na samym koncu .powino si ustawowo zabronic lkarzom uprawiac polityk i zawod lkararza jdnoczsni