Lekarz Rodzinny Gniezno

lekarz Maciej Smoła

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Promykowa 4
62-200 Gniezno

bardzo dobry lekarz polecam jako
pediatre i lekarza medycyny pracy

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna Lekarzy Rodzinnych "SERVI-MED"
Staszica 12
62-200 Gniezno

Wspaniały lekarz a przedewszystkim złoty pomocny człowiek. Zawsze dokładnie bada i trafnie leczy przez kupę lat jak się leczę u niego zawsze trafnie stawiał diagnozę i kierował leczeniem.
Opinia dodana przez: Sebastian

Zespół Przychodni Rejonowo-Specjalistycznych Lekarzy Rodzinnych "MEDIPOM" - Poradnia Rejonowo-Specjalistyczna nr 1

62-200 Gniezno

Pani doktor Patrycja Łazarczyk - Kubiak jest - w mojej ocenie - wspaniałym lekarzem pierwszego kontaktu min. mojej mamy.
Ponieważ to ja załatwiam większość formalności związanych z leczeniem mamy, stąd mój kontakt z Panią doktor jest dość częsty. Wtedy zawsze widzę poczekalnię pełną pacjentów nierzadko poirytowanych, narzekających... No cóż, żyjemy w określonej rzeczywistości i pewnie z punktu widzenia pacjenta ta irytacja często jest zasadna... pytanie tylko w stosunku ...
Opinia dodana przez: anna

Wojciech Chmielewski

Pediatra, Lekarz rodzinny

Zespół Przychodni Rejonowo-Specjalistycznych Lekarzy Rodzinnych "MEDIPOM" Andrzej Przybylski- Wojciech Nowacki SPÓŁKA JAWNA - Poradnia Rejonowo-Specjalistyczna nr 2 - Gabinet dla dzieci zdrowych

Gniezno

Bardzo dokładnie diagnozuje pacjenta i kompleksowo podchodzi do problemu. Potrafi wysłuchać, a co ważne dobrać właściwe leki. Do tego to miły oraz empatyczny człowiek, co według mnie jest kluczowe w kontaktach z pacjentami.
Opinia dodana przez: Paulla

Amicor

62-200 Gniezno

Bardzo dobra Pani doktor,potwierdzam nie ma problemów ze skierowaniami,podchodzi do pacjenta jak do człowieka,a nie jak inni lekarze ponizej normy. Nie robi z niczym problemów.Polecam,wspaniały lekarz i człowiek.
Opinia dodana przez: Justyna

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna Lekarzy Rodzinnych "SERVI-MED"
Staszica 12
62-200 Gniezno

Ta Pani jest wyjątkowo niemiła. Nie dopuszcza człowieka do głosu, przekrzykuje i to dosłownie. W żaden sposób nie mogę powiedzieć żeby była dobrą lekarką ponieważ choć bardzo potrzebowałam pomocy odmówiła mi wizyty. Po całym incydencie wylądowałam w nocy na pogotowiu! To jest bardzo niekompetentna osoba. Proszę na nią uważać!
Opinia dodana przez: Sylwia

NZOZ Centrum Ochrony Zdrowia s.c.
ulica Orcholska 66
62-200 Gniezno

niejednokrotnie otrzymałam od Pani Doktor fachową pomoc, czy poradę. zawsze bez paniki osiąga cel w leczeniu pacjentów. super :)
Opinia dodana przez: monika

os. Jagiellońskie 12 lok. 2
62-200 Gniezno

Super Fachowiec Oddany zawodowi wyrozumiały ,godziny pracy nieograniczone o każdej porze do dyspozycji pacjenta
Opinia dodana przez: irek

lekarz Dorota Hekert

Pediatra, Lekarz rodzinny

Zespól Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie
ulica Św. Jana 9
62-200 Gniezno

Bardzo dobry lekarz, zna się na fachu, bardzo miła i przyjazna z uśmiechem i humorem.
Polecam panią doktor wszystkim.
Opinia dodana przez: gosia

Poradnia Ogólna - Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna Lekarzy Rodzinnych SERVI-MED s.c.

62-200 Gniezno

Miałem napad duszności, omdlenia. Po przyjeździe na SOR wezwaną wcześniej karetką, natrafiłem na tego Pana. Wytłumaczyłem moje dolegliwości, ale zostały zignorowane. Ciśnienie zostało zmierzone tylko w moim domu. Podano mi hydroxyzynę. Na karcie wypisu jest napisane, iż miałem przeprowadzone EKG, ale w rzeczywistości tego badania nie było. Owszem - podpisałem dokument, ale nadal byłem "nietomny", dlatego też nie przeczytałem co i jak. Po prostu zaufałem, w końcu jestem w szpitalu, ...
Opinia dodana przez: Marcin

Lekarze rodzinni w Gnieźnie