Lekarz Rodzinny Gniezno

Małgorzata Masadyńska-Kaszuba

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

NZOZ Centrum Ochrony Zdrowia s.c.
ulica Orcholska 66
62-200 Gniezno

Dawno nie widziałem lekarza z takim podejściem do pacjenta. Rozmowa luźna i profesjonalna, Pani doktor nie bawi się w zgadywanie tylko wystawia skierowania na badania czy specjalistów co jest wielkim +. Trafia tez w leki adekwatne do choroby. Niestety jak każdy człowiek ma swoje wady. Słabo opowiada o chorobie , raczej żartobliwie stwierdza by ją sobie wygoglowac, za to lubi porozmawiać o otaczającym świecie. Przychodnia zaś w której pracuje to ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

Przemysław Ptak

Lekarz rodzinny

Poradnia Ogólna - Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna Lekarzy Rodzinnych SERVI-MED s.c.

Witam.
Zdecydowanie zgadzam się że wszystkimi innymi negatywnymi opiniami na temat pracy tego lekarza, pracującego w Ośrodku Zdrowia w Mieleszynie. Godziny pracy lekarza od 8 do 12., a przyjeżdża o 8,30. Mówię o swoich problemach zdrowotnych, jest pandemia, nie decyduje się skierować mnie na wymaz , a mimo wszystko nie każe mi przyjechać na przebadanie tylko mowi o kupieniu sobie jakiś tam lekarstw, które mówię że już od paru ...

lekarz Dariusz Igliński

os. Jagiellońskie 12 lok. 2
62-200 Gniezno

Oddany pacjentom bez reszty. gorąco polecam. Tak było by najprościej określić jego podejście. Wchodząc do gabinetu pacjent od razu czuje że trafia w ręce lekarza który swoim zaangażowaniem pokazuje mu że zdrowie człowieka to wartość nadrzędna. Polecam...
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Renata Strzelczyk-Jung

Lekarz rodzinny

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna Lekarzy Rodzinnych "SERVI-MED"
Staszica 12
62-200 Gniezno

Ta Pani jest wyjątkowo niemiła. Nie dopuszcza człowieka do głosu, przekrzykuje i to dosłownie. W żaden sposób nie mogę powiedzieć żeby była dobrą lekarką ponieważ choć bardzo potrzebowałam pomocy odmówiła mi wizyty. Po całym incydencie wylądowałam w nocy na pogotowiu! To jest bardzo niekompetentna osoba. Proszę na nią uważać!
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Małgorzata Kędzierska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Amicor

62-200 Gniezno

Najlepszy lekarz!!!Zawsze troskliwie przyjmuje pacjenta, daje skierowanie-jeśli jest taka potrzeba i to bez żadnych pretensji, szuka przyczyny choroby. Czuję się "zaopiekowania". Wspaniały człowiek!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Maciej Smoła

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Promykowa 4
62-200 Gniezno

bardzo dobry lekarz polecam jako
pediatre i lekarza medycyny pracy

lekarz Irena Grześkowiak

Internista, Lekarz rodzinny

Fundacja na Rzecz Rozwoju Ochrony Zdrowia Zakład Paliatywnej Opieki Zdrowotnej i Rehabilitacji w Gnieźnie Hospicjum Domowe
ulica Łączna 7
62-200 Gniezno

Beznadziejna lekarka, zero zainteresowania pacjentem. Dobra jedynie do wypisywania recept dla wszystkich takich samych.
Ojciec - objawy covidowe, nie zleciła testu
, dała antybiotyk na anginę bez sprawdzenia absolutnie niczego.

Siostra jak się okazuje kilka lat temu odesłana dwa razy do domu z ostrym zapaleniem płuc.
Wstyd.
Opinia dodana przez: Marzena

Wojciech Chmielewski

Lekarz rodzinny, Pediatra

Zespół Przychodni Rejonowo-Specjalistycznych Lekarzy Rodzinnych "MEDIPOM" Andrzej Przybylski- Wojciech Nowacki SPÓŁKA JAWNA - Poradnia Rejonowo-Specjalistyczna nr 2 - Gabinet dla dzieci zdrowych

Gniezno

Bardzo dokładnie diagnozuje pacjenta i kompleksowo podchodzi do problemu. Potrafi wysłuchać, a co ważne dobrać właściwe leki. Do tego to miły oraz empatyczny człowiek, co według mnie jest kluczowe w kontaktach z pacjentami.
Opinia dodana przez: Paulla

Patrycja Łazarczyk-Kubiak

Lekarz rodzinny

Zespół Przychodni Rejonowo-Specjalistycznych Lekarzy Rodzinnych "MEDIPOM" - Poradnia Rejonowo-Specjalistyczna nr 1

62-200 Gniezno

Pani doktor Patrycja Łazarczyk - Kubiak jest - w mojej ocenie - wspaniałym lekarzem pierwszego kontaktu min. mojej mamy.
Ponieważ to ja załatwiam większość formalności związanych z leczeniem mamy, stąd mój kontakt z Panią doktor jest dość częsty. Wtedy zawsze widzę poczekalnię pełną pacjentów nierzadko poirytowanych, narzekających... No cóż, żyjemy w określonej rzeczywistości i pewnie z punktu widzenia pacjenta ta irytacja często jest zasadna... pytanie tylko w stosunku ...
Opinia dodana przez: anna

lek. med. Zbyszko Maciejewski

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna Lekarzy Rodzinnych "SERVI-MED"
Staszica 12
62-200 Gniezno

Wspaniały lekarz a przedewszystkim złoty pomocny człowiek. Zawsze dokładnie bada i trafnie leczy przez kupę lat jak się leczę u niego zawsze trafnie stawiał diagnozę i kierował leczeniem.
Opinia dodana przez: Sebastian

Lekarze rodzinni w Gnieźnie