Lekarze Lekarz rodzinny Gniezno

Patrycja Łazarczyk-Kubiak

Lekarz rodzinny

Zespół Przychodni Rejonowo-Specjalistycznych Lekarzy Rodzinnych "MEDIPOM" - Poradnia Rejonowo-Specjalistyczna nr 1
62-200 Gniezno

Pani doktor Patrycja Łazarczyk - Kubiak jest - w mojej ocenie - wspaniałym lekarzem pierwszego kontaktu min. mojej mamy. Ponieważ to ja załatwiam większość formalności związanych z leczeniem mamy, stąd mój kontakt z Panią doktor jest dość częsty. Wtedy zawsze widzę poczekalnię pełną pacjentów nierzadko poirytowanych, narzekających... No cóż, żyjemy w określonej rzeczywistości i pewnie z punktu widzenia pacjenta ta irytacja często jest zasadna... pytanie tylko w stosunku do kogo ...
Opinia dodana przez: anna

lekarz Maciej Smoła

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Promykowa 4
62-200 Gniezno

bardzo dobry lekarz polecam jako pediatre i lekarza medycyny pracy

lek. med. Zbyszko Maciejewski

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna Lekarzy Rodzinnych "SERVI-MED"
Staszica 12
62-200 Gniezno

Wspaniały lekarz a przedewszystkim złoty pomocny człowiek. Zawsze dokładnie bada i trafnie leczy przez kupę lat jak się leczę u niego zawsze trafnie stawiał diagnozę i kierował leczeniem.
Opinia dodana przez: Sebastian

Wojciech Chmielewski

Lekarz rodzinny, Pediatra

Zespół Przychodni Rejonowo-Specjalistycznych Lekarzy Rodzinnych "MEDIPOM" Andrzej Przybylski- Wojciech Nowacki SPÓŁKA JAWNA - Poradnia Rejonowo-Specjalistyczna nr 2 - Gabinet dla dzieci zdrowych
Gniezno

Bardzo dokładnie diagnozuje pacjenta i kompleksowo podchodzi do problemu. Potrafi wysłuchać, a co ważne dobrać właściwe leki. Do tego to miły oraz empatyczny człowiek, co według mnie jest kluczowe w kontaktach z pacjentami.
Opinia dodana przez: Paulla

lekarz Marian Fluder

Chirurg ogólny, Pediatra

NZOZ SANITAS
Żwirki i Wigury 43
62-200 Gniezno

Lekarz z powołania, najlepszy z najlepszych.Nigdy nie odmówi pomocy. Kompetentny,cierpliwy , wszystko spokojnie wytłumaczy i przede wszystkim ma ogromną wiedzę. Wychodząc z gabinetu czujemy się uspokojeni i wiemy że lepiej nie mogliśmy trafić, nie tak jak w przychodni 3 minuty i nie wiadomo nic (antybiotyk i do domu, a później jeszcze kolejny i kolejny) .
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Małgorzata Kędzierska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Amicor
62-200 Gniezno

Najlepszy lekarz!!!Zawsze troskliwie przyjmuje pacjenta, daje skierowanie-jeśli jest taka potrzeba i to bez żadnych pretensji, szuka przyczyny choroby. Czuję się "zaopiekowania". Wspaniały człowiek!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Alicja Perlikiewicz

Lekarz medycyny pracy

Położniczy Ośrodek Medycyny Środowiskowo-Rodzinnej "VIVA" s.c.
Cymsa 16
62-200 Gniezno

Od paru lat chodzę do pani Perlikiewicz.Naprawdę bardzo polecam.Konkretna miła zawsze uśmiechnięta kobietka.Aby wszyscy lekarze byli tacy.pozdrawiam.

lekarz Renata Strzelczyk-Jung

Lekarz rodzinny

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna Lekarzy Rodzinnych "SERVI-MED"
Staszica 12
62-200 Gniezno

Ta Pani jest wyjątkowo niemiła. Nie dopuszcza człowieka do głosu, przekrzykuje i to dosłownie. W żaden sposób nie mogę powiedzieć żeby była dobrą lekarką ponieważ choć bardzo potrzebowałam pomocy odmówiła mi wizyty. Po całym incydencie wylądowałam w nocy na pogotowiu! To jest bardzo niekompetentna osoba. Proszę na nią uważać!
Opinia dodana przez: Sylwia

Małgorzata Masadyńska-Kaszuba

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

NZOZ Centrum Ochrony Zdrowia s.c.
ulica Orcholska 66
62-200 Gniezno

Dawno nie widziałem lekarza z takim podejściem do pacjenta. Rozmowa luźna i profesjonalna, Pani doktor nie bawi się w zgadywanie tylko wystawia skierowania na badania czy specjalistów co jest wielkim +. Trafia tez w leki adekwatne do choroby. Niestety jak każdy człowiek ma swoje wady. Słabo opowiada o chorobie , raczej żartobliwie stwierdza by ją sobie wygoglowac, za to lubi porozmawiać o otaczającym świecie. Przychodnia zaś w której pracuje to ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Dariusz Igliński

os. Jagiellońskie 12 lok. 2
62-200 Gniezno

Wspaniały lekarz!! Mam szczęście, ze do niego trafiłam. Poświęca pacjentowi 100% uwagi, cierpliwy z ogromną wiedzą.
Opinia dodana przez: joanna

Przemysław Ptak

Lekarz rodzinny

Poradnia Ogólna - Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna Lekarzy Rodzinnych SERVI-MED s.c.
62-200 Gniezno

Nawet ta jedna gwiazdka to zdaje się za dużo dla tego Pana. Przychodnia w Mieleszynie od czasu pojawiania się Pana Ptaka straciła na jakości usług. Podejście do pacjenta, empatia pojęcia totalnieobce dla tego Panią. Człowiek, który totalnie ma w nosie pacjenta. Pacjent który zgłasza objawy i mówi co stosował, ale nie pomogło, pogorszyło się..Pan zaleca dalsze stosowanie, tego samego preparatu nie zważając na to, co wcześniej mówi pacjent. Po dwóch ...
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Irena Grześkowiak

Internista, Lekarz rodzinny

Fundacja na Rzecz Rozwoju Ochrony Zdrowia Zakład Paliatywnej Opieki Zdrowotnej i Rehabilitacji w Gnieźnie Hospicjum Domowe
ulica Łączna 7
62-200 Gniezno

Beznadziejna lekarka. Przyszłam do niej że szczekajacym kaszlem . Jak to Pani doktor stwierdziła " samo przyszło samo się skonczy"....Nie polecam.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Andrzej Purcel

Lekarz medycyny ratunkowej

lekarz Janina Pankowska

Lekarz medycyny pracy

Położniczy Ośrodek Medycyny Środowiskowo-Rodzinnej "VIVA" s.c.
Cymsa 16