Przemysław Ptak

Lekarz rodzinny

1,6
1,4
1,5

Nawet ta jedna gwiazdka to zdaje się za dużo dla tego Pana. Przychodnia w Mieleszynie od czasu pojawiania się Pana Ptaka straciła na jakości usług. Podejście do pacjenta, empatia pojęcia totalnieobce dla tego Panią. Człowiek, który totalnie ma w nosie pacjenta. Pacjent który zgłasza objawy i mówi co stosował, ale nie pomogło, pogorszyło się..Pan zaleca dalsze stosowanie, tego samego preparatu nie zważając na to, co wcześniej mówi pacjent. Po dwóch dniach od wizyty stan ulegał dalszemu pogorszeniu, udałam się do innego lekarza, który jednak zbadał i zalecił antybiotyk. Pewnie jeszcze ...

Nawet ta jedna gwiazdka to zdaje się za dużo dla tego Pana.
Przychodnia w Mieleszynie od czasu pojawiania się Pana Ptaka straciła na jakości usług. Podejście do pacjenta, empatia pojęcia totalnieobce dla tego Panią. Człowiek, który totalnie ma w nosie pacjenta. Pacjent który zgłasza objawy i mówi co stosował, ale nie pomogło, pogorszyło się..Pan zaleca dalsze stosowanie, tego samego preparatu nie zważając na to, co wcześniej mówi pacjent. Po dwóch dniach od wizyty stan ulegał dalszemu pogorszeniu, udałam się do innego lekarza, który jednak zbadał i zalecił antybiotyk. Pewnie jeszcze kilka dni i lądowała bym na SOR.
Żenada!!!
Unikajcie jak ognia, omijając wielkim łukiem gabinet tego Pana.

Nie polecam tego lekarza. Przyjmował dzisiaj w Ośrodku Zdrowia w Mieścisku, zero podejścia do pacjenta, zbadał od niechcenia. Kaszel męczący, duszący ale trzeba go wykaszleć!! TRAGEDIA

Nie polecam, przyjmuje w Przychodni w Mieleszynie jedna wielka masakra z wielką łaską bada pacjenta. Źle dobiera leki. Polecam Omijać Pana Doktora Ptaka.

Odradzam wizytę u tego Pana. Podczas wizyty w przychodni w Mieleszynie usłyszałam, że nie mam przesadzać ze swoimi objawami. Poszłam do lekarza prywatnego, który zalecił pilny zabieg. Udałam się na kolejną wizyte na nfz, z wynikami badań, a Pan stwierdził że skoro stać mnie na prywatnego lekarza, to stać mnie również na wykonanie zabiegu prywatnie. Lekarz pomija badanie, wypisuje antybiotyk bez spoglądania na stan pacjenta.

U Pana Doktora leczę się od 15 lat i bardzo go polecam. Jestem zawsze profesjonalnie zbadany. Pan chętnie wypisuje skierowania na badania. Serdecznie polecam.

Nie polecam tego pseudo lekarza, wizyta umówiona na 10:30. Jaśnie pan rozmawia przez telefon. Wchodząc do gabinetu wymachuje rękoma żebym wyszedł bo rozmawia przez telefon. Po 10 minutach mogłem wejść do gabinetu

Kompetencje - poniżej poziomu. Podejscie do ludzi - tragedia. Materialistyczne podejscie do leczenia - nie chce dawać skierowań na badania, bo „nie bedzie za nie płacił”. Zmieniam przychodnie w Mieleszynie przez tego pseudo lekarza. Nie jest to pierwszy raz, jak jego zachowanie i podejscie do pacjentów pozostawia duuuuużo do zyczenia. Tragedia

Kompetencje - poniżej poziomu.
Podejscie do ludzi - tragedia.
Zmieniam przychodnie w Mieleszynie przez tego pseudo lekarza.

Dzisiejsza moja ocena, w kontekście uprzejmości, przez pomyłkę są trzy gwiazdki. Generalnie jedna to też za dużo. Pozdrawiam

Witam. Zdecydowanie zgadzam się że wszystkimi innymi negatywnymi opiniami na temat pracy tego lekarza, pracującego w Ośrodku Zdrowia w Mieleszynie. Godziny pracy lekarza od 8 do 12., a przyjeżdża o 8,30. Mówię o swoich problemach zdrowotnych, jest pandemia, nie decyduje się skierować mnie na wymaz , a mimo wszystko nie każe mi przyjechać na przebadanie tylko mowi o kupieniu sobie jakiś tam lekarstw, które mówię że już od paru dni przyjmuję ale nie pomagają i jest coraz gorzej. Kuźwa po co on tam przyjeżdża, strasznie oklety i nieprzyjemny

Witam.

bardzo nieprzyjemny odradzam tego lekarza ,gdy wszedłem do gabinetu mial nogi na biurku.Doktor ma lekceważace podejście do pacjenta