Przemysław Ptak

Lekarz rodzinny

1,6
1,4
1,5

Niemiły, niekompetentny „urzędnik”… Z całym szacunkiem do przychodni w Mieleszynie i jej pozostałych lekarzy i pań pielęgniarek - współczuje Wam go na pokładzie. Po tylu latach zmieniam przychodnie - właśnie dzięki temu panu. Pani aptekarka niewątpliwie jest bardziej kompetentna i pomocna. Dramat!!!

Miałem napad duszności, omdlenia. Po przyjeździe na SOR wezwaną wcześniej karetką, natrafiłem na tego Pana. Wytłumaczyłem moje dolegliwości, ale zostały zignorowane. Ciśnienie zostało zmierzone tylko w moim domu. Podano mi hydroxyzynę. Na karcie wypisu jest napisane, iż miałem przeprowadzone EKG, ale w rzeczywistości tego badania nie było. Owszem - podpisałem dokument, ale nadal byłem "nietomny", dlatego też nie przeczytałem co i jak. Po prostu zaufałem, w końcu jestem w szpitalu, prawda? No nie do końca. Nawet, jeśli będziecie konać - czytajcie uważnie dokumenty, które Wam wręczają.

Lekarz tragedia i kompromitacjia. Kiedyś krecił kichę A dzisiaj jest lekarzem.Weterynarz ma leprze podejście do zwierzaka niż ten pan do pacjenta.Nie polecam!!!

Lekarz tragedia i kompromitacjia.

Beznadziejny lekarz, pomylił się z powołaniem. Bardzo niemiły, niekulturalny, ale też nie umie pomóc, a może wręcz zaszkodzić. Przy zapaleniu gardła przepisał mi tak mocne antybiotyki że zemdlałam. Jak najdalej od tego typu 'lekarzy'.

Mialem stycznosc z tym panem na pogotowiu- bardzo niemiła osoba. ODRADZAM wizyty u takiego lekarza. Zero empati- zachowanie jak u czlowieka z podstawowki.