dr n. med. Dariusz Jeżewski

Neurochirurg

Pan Doktor operowal moja mame, ktora miala oponiaka mozgu. operacja trwala kilka godzin I byla bardzo trudna. Na szescie udalo sie usunac guza w calosci. Pan Doktor przychodzil do mamy kilka razy dziennie, by sprawdzic jak mama sie czuje I cieszyl sie z kazdej poprawy. Nie szczedzil rowniez slow motywujacych. Czuwal rowniez podczas pobytu mamy w szpilazu rehabilitacjnym. Wspanialy lekarz, ktorego z calego serca moge polecic I moge rowniez z pelna swiadomoscia powiedziec, ze uratowal mojej mamie zycie!!! - uwazam, ze warto wystawiac rowniez pozytywne opinie, nie tylko te negatywne, ...

- uwazam, ze warto wystawiac rowniez pozytywne opinie, nie tylko te negatywne, aby pacjenci, ktorzy sa w naprawde beznadiejnej sytuacji, mogli znalezc

Witam Miesiąc temu przeszedłem operację usunięcia torbieli przyrdzeniowej i dyskopatii. Oczywiście operacja przebiegła bez żadnych komplikacji, a proces dochodzenia do siebie bardzo sprawnie. Pan dr Jeżewski zaopiekował się mną bardzo troskliwie – z jednej strony profesjonalna i szybka diagnoza z drugiej zaś strony „człowiek” potrafiący dokładnie i zrozumiale wytłumaczyć proces leczenia. Słowem chirurg ze złotymi rękami. Bardzo dziękuję również całemu zespołowi kliniki neurochirurgii w szpitalu przy ul. Unii Lubelskiej za profesjonalną całodobową opiekę i uśmiech dający siłę do rekonwalescencji.

Witam

SZANOWNY PANIE DOKTORZE NIE ZNAJDUJE SLOW KTORYMI CHCIALABYM WYRAZIC WDZIECZNOSC ZA WSZYSTKO CO ZROBIL PAN NIE TYLKO DLA SWOJEGO PACJENTA ANDRZEJA K. (operacja usuniecia guza mozgu) ALE TAKZE DLA NAS KTORZY ZMIERZYC SIE MUSIELISMY Z LOSEM NIEZAPOWIEDZIANYM I NIEPRZEWIDYWANYM. NIGDY NIE JESTESMY TAK BARDO BEZRADNI WOBEC CHOROBY I CIERPIENIA JAK WTEDY GDY KOCHAMY. PANSKI CHLODNY PROFESJONALIZM I WRAZLIWE GORACE SERCE TO DAR NIEZWYKLY. JESLI CHOROBA NASZEGO KOCHANEGO ANDRZEJA BYLA NIEUNIKNIONA TO SZCZESCIEM OD BOGA BYLO TO ZE TO WLASNIE PAN ZOSTAL JEGO LEKARZEM. PROSZE UWIERZYC ZE PANSKIE SPOJRZENIE USPOKAJAJACE SLOWO SERDECZNY GEST DOTKNIECIE REKI PRZYNOSILY NAM PRAWDZIWA ULGE W NAJTRUDNIEJSZYCH CHWILACH. DZIEKI PANU Z UFNOSCIA PATRZE W PRZYSZLOSC. ZA WSZYSTKO Z CALEGO SERCA DZIEKUJE I ZYCZE BY LOS KAZDEGO DNIA STOKROTNIE ODWZAJEMNIAL PANU NASZA WDZIECZNOSC I UZNANIE A WSZYSTKO CO NOSZE W SERCU PRAGNE WYRAZIC SLOWAMI SERDECZNEGO PODZIEKOWANIA STAROPOLSKIM BOG ZAPLAC.

Wysokiej klasy specjalista, ale przede wszystkim wspanialy czlowiek. To w jaki sposob dba o swoich pacjentow jest niebywale. Prawdziwy lekarz zarowno z postury jak I z serca. Godny zaufania I polecenia!

Człowiek i lekarz wielkiego serca i wielkich umiejętności,jesli coś nie tak z kręgosłupem tylko Dr.Jeżewski zapraszam z całej Polski Warto,jestem po 15 operacjach kręgosłupa,a po mnie nie widać,uratował mi zycie.

niespodziewanie dowiedzieliśmy się o dwóch zmianach w głowie mojej mamy. po wstępnych badaniach w Kochalinie została skierowana na konsultację do Szczecina , niezwłocznie został wyznaczony termin operacji. Pierwotnie operację miał wykonywać kto inny jednak w dniu przyjęcia oazało się ze pod swoje skrzydła przygarnął mamę dr. Jeżewski. Od razy zrobiliśmy rozeznanie w necie jak każdy pewnie by zrobł na naszym miejscu. Same pozytywne opinie. Ulga! Ale wiadomo , że rónie w życiu bywa, jednak obawy rozwiały się po pierwszej rozmowie z doktorem. Ciepły , rzeczowy człowiek- lekarz! Skrupulatnie tłumaczyl i przygotowywał na każdą ewentualność. Po operacji równiież nie został obojętny, doglądał swoich podopicznych :)
Operacja przebiegła bardzo dla nas pomyślnie co niewątpliwie zawdzięczamy umiejętnościom Pana Doktora.
Świetny operator, równie śietny człowiek...
Bez wahania polecamy tego LEKARZA
Katarzyna Kołodziejczyk i mama , która czuje się świetnie :)

Serdeczne podziękowanie za udaną operację dla Pana i całej obsługi. Jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam Jan Wojtkiewicz

Pan doktor Jeżewski wydał mi się przy pierwszym spotkaniu osobą rzeczowa i kompetentną. Obudził we mnie nadzieje na pozbycie się dolegliwości bólowych, które niszczą mi życie od kilku okropnych lat. Moje kontakty z panem doktorem to dopuero własciwie przyszłość, jednak ja juz mam do niego zaufanie...jest serdeczny i miły. Mam tylko nadzieje że będzie w stanie mi pomóc. Bozena Dutka-Baran, Police

jest to lekarz któremu bez obawy zaufał mu na wszystkie metody leczenia poniewaz jest to lekarz który wie jak to robic, jest lekarzem wysokiej klasy i chciało by się ażeby wszyscy lekarze mieli takie podejście do swojego zawodu ,wtedy może by było mniej kolejek do specjalisty lekarza.Z pełna świadmością polecam dr. Jeżewskiego jako specjalistę wysokiej klasy!!

Świetny neurochirurg można nawet napisać, że NAJLEPSZY. Lekarz z pasją, oddający się swojej pracy. Wspaniały człowiek. Rozumie pacjenta i jego rodzinę. Nie traktuje ludzi przedmiotowo lecz potrafi z nimi rozmawiać i udzielać wsparcia tak potrzebnego w trudnych chwilach. Brakuje słów wdzięczności i brakuje skali oceny, bo to lekarz conajmniej na 6+.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Szczecin"?

Ambulatorium i Diagnostyka SPSK Nr 1 PUM w Szczecinie
Unii Lubelskiej 1