dr n. med. Dariusz Jeżewski

Neurochirurg

chyle czoła, szacunek przeogromny, uratował zycie mojej mamie, ciepliwy dla pacjenta i dla rodziny, plecam, trudno opisac wdzięczność

jest to lekarz któremu bez obawy zaufał mu na wszystkie metody leczenia poniewaz jest to lekarz który wie jak to robic, jest lekarzem wysokiej klasy i chciało by się ażeby wszyscy lekarze mieli takie podejście do swojego zawodu ,wtedy może by było mniej kolejek do specjalisty lekarza.Z pełna świadmością polecam dr. Jeżewskiego jako specjalistę wysokiej klasy!!

Bardzo "ludzki" życzliwy i walczy o zdrowie i życie pacjentów całkowicie bezinteresownie.życzyłabym sobie zeby wszyscy lekarze byli pokroju p.Jeżewskiego

Świetny neurochirurg można nawet napisać, że NAJLEPSZY. Lekarz z pasją, oddający się swojej pracy. Wspaniały człowiek. Rozumie pacjenta i jego rodzinę. Nie traktuje ludzi przedmiotowo lecz potrafi z nimi rozmawiać i udzielać wsparcia tak potrzebnego w trudnych chwilach. Brakuje słów wdzięczności i brakuje skali oceny, bo to lekarz conajmniej na 6+.

Pan doktor Jeżewski wydał mi się przy pierwszym spotkaniu osobą rzeczowa i kompetentną. Obudził we mnie nadzieje na pozbycie się dolegliwości bólowych, które niszczą mi życie od kilku okropnych lat. Moje kontakty z panem doktorem to dopuero własciwie przyszłość, jednak ja juz mam do niego zaufanie...jest serdeczny i miły. Mam tylko nadzieje że będzie w stanie mi pomóc. Bozena Dutka-Baran, Police

niespodziewanie dowiedzieliśmy się o dwóch zmianach w głowie mojej mamy. po wstępnych badaniach w Kochalinie została skierowana na konsultację do Szczecina , niezwłocznie został wyznaczony termin operacji. Pierwotnie operację miał wykonywać kto inny jednak w dniu przyjęcia oazało się ze pod swoje skrzydła przygarnął mamę dr. Jeżewski. Od razy zrobiliśmy rozeznanie w necie jak każdy pewnie by zrobł na naszym miejscu. Same pozytywne opinie. Ulga! Ale wiadomo , że rónie w życiu bywa, jednak obawy rozwiały się po pierwszej rozmowie z doktorem. Ciepły , rzeczowy człowiek- lekarz! Skrupulatnie tłumaczyl i przygotowywał na każdą ewentualność. Po operacji równiież nie został obojętny, doglądał swoich podopicznych :)
Operacja przebiegła bardzo dla nas pomyślnie co niewątpliwie zawdzięczamy umiejętnościom Pana Doktora.
Świetny operator, równie śietny człowiek...
Bez wahania polecamy tego LEKARZA
Katarzyna Kołodziejczyk i mama , która czuje się świetnie :)

Przed pójściem na wizytę do dr Jeżewskiego przeczytałem uważnie opinie z internetu oraz poradziłem się swojego neurologa: którego poleca neurochirurga? Napisał mi 3 nazwiska w śród nich był dr Jeżewski. I przychylam się do większości opinii o tym lekarzu że był to bardzo dobry wybór. Mówiąc krótko: dobry operator i wspaniały człowiek.

Poprostu wyrzuciłem pieniądze w błoto.mam duzy ucisk na rdzen kregowy w odcinku szyjnym i dysk jest do wymiany.Doktor Jeżewski zobaczyl rezonans,stwierdzil ze nic mi nie jest i za rok do kontroli.poszedlem wiec do innego specjalisty,znalazl przyczyne(ucisk na rdzen kregowy) i odrazu skierowal mnie na operacje w trybie pilnym.zawiodlem sie na Panu Jeżewskim!

Wspaniały lekarz,wybitny specjalista w swojej dziedzinie.Uratował życie mojej mamie.Była operowana dwu etapowo,najpierw zastawka potem operacja nerwiaka przy pniu mózgu.Wszyscy odradzali operację z powodu ryzyka,a On jednak podjął się tego i podarował mamie drugie życie.Dziś mama czuje się świetnie i wiem ,że to jego zasługa.Jeśli ktoś szuka na prawdę dobrego neurochirurga ,to Dr.Jeżewskiego polecam z czystym sercem.Te krytyczne opinie są na prawdę nie sprawiedliwe i proszę się nimi nie sugerować.To znakomity lekarz!!!