dr n. med. Dariusz Jeżewski

Neurochirurg

Jestem z pacjentką z kołobrzegu .Jestem bardzo zadowolona z operacji jaka pan wykonał narazie czuje się bardzo dobrze ma pan dr ręce cudotwórcy . Dopóki będe żyła bedę pana chwalić i wszystkim polecać. Jeszcze raz bardzo dziękuje

ten wspaniały człowiek operował mojego syna(operacja głowy)jestem z niego bardzo zadowolona,jest bardzo miły i litościwy,Panie doktorze bardzo panu dziękuje,moim zdaniem dokonał pan cudu:)pozdrawiam serdecznie:)))POLECAM NAPRAWDE SZCZERZE:)

Podziękowanie dla p. dr nauk med. Dariusza Jeżewskiego, za wspaniale wykonaną operację mojej małżonki Marii Morelowskiej , dla jego asystentki p. dr Dominiki Parafianiuk, a także oddziału OIOMu z p. dr Marzec oraz jej zespołu wraz z paniami pielęgniarkami. Taki kompetentny zespół Kliniki Neurologii w Szczecinie życzę każdemu potrzebującemu. Rodzina

Rodzina

Pan doktor uratował życie mojego syna. Podjął sie operacji,z którą inni nie chcieli mieć nic wspólnego. Poinformował nas rzeczowo o operacji, nie kręcił ,dokładnie wszystko pokazał i wytłumaczył. Po operacji otoczył syna opieką, jest ciepłym i bardzo miłym człowiekiem. Zaproponował pomoc w kontaktach z zagranicą,bo musimy dalej leczyć syna - guz nie da się wyciąć w całości. Zawsze bedę bardzo wdzieczna panu doktorowi Elżbieta Kastrau

Zawsze bedę bardzo wdzieczna panu doktorowi Elżbieta Kastrau

Wspaniały fachowiec a do tego cudowny człowiek....

Wspaniały fachowiec a do tego cudowny człowiek....

Dr Jeżewski prawie sześc lat temu usunął z mojego mózgu ognisko nowotworu /przerzut/. Mimo,że dobiegam do sześćdziesiątki pracuję i cieszę się życiem.Brakuje mi słów uznania dla pana doktora.Przy swoich niezwykłych umiejętnościach pozostaje niezwykle sympatycznym człowiekiem,a to rzadko idzie w parze.

Nie kompetętny, nie przedctawia się pacjętowi nie chce przyjac na wizyte, lecz gdy do niej dochodzi mino braku jego zgody, udaje inna osobe. Szczerze NIE POLECAM!!!

Lekarz godny zaufania.Konkretny ,rzeczowy,kompetentny w swojej dziedzinie i bardzo ciepły,sympatyczny człowiek.

Jestem po 3 operacjach, przeprowadzonych przed dr. Jeżewskiego mianowicie po biopsji guza(naczyniaka) rdzenia przedłużonego, wstawieniu zastawki i opracowaniu trudno gojącej się rany. Pierwszy zabieg wykonany w grudniu 2009. Czuję się świetnie, bardzo polecam tego lekarza, Świetny i uprzejmy człowiek. Z pozdrowieniami S.Z.

Czy komuś ten doktor leczył tzw. przetokę w głowie??

Czy komuś ten doktor leczył tzw. przetokę w głowie??