lekarz Dariusz Kubiak

Psychiatra, Psychoterapeuta

Sympatyczny, miły, błyskotliwy. Co do sposobu leczenia mam zastrzeżenia pod względem zbytniej ostrożności, czasem wolałabym być bardziej przyciśnięta do muru Jego pytaniami, zbyt często zdarza mu się skakać z wątku na wątek, zupełnie mnie tym rozprasza.No i te niewygodne, wiklinowe krzesła, poniżej krytyki.

Najlepszy psychiatra spośród kilku, u których się leczyłem. Wcześniej jeździłem do Krakowa, do Katowic, do Bielska-Białej i kilku innych mniejszych miejscowości, więc mam porównanie. Doktor Kubiak poważnie traktuje pacjentów i ich problemy, jest cierpliwy, bardzo dobrze dobiera leki, rewelacyjnie kieruje chore myśli pacjentów na właściwe tory. Ponadto potrafi stworzyć odpowiednią, relaksacyjną atmosferę podczas sesji. Nie jest pazerny, opłata za wizytę/sesję jest stosunkowo niska.

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Dobry specjalista, świetnie dobiera leki, a przy tym jest ciepłym, bardzo dobrym człowiekiem.

Na dzień dzisiejszy (dwie wizyty) tylko tyle: OAZA SPOKOJU - psychiatra i terapeuta z urodzenia.