lekarz Dariusz Kur

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Przyjeżdża do nas na wizyty domowe. Wystawia rachunek. Straszna gadaula, ale pozytywna.

Nie miły ,z wielką łaską przyjął dziecko ,godzinę po wizycie dziecko jeszcze było przestraszone tonem pana doktora zdecydowanie nie polecam ,na pewno więcej nie skorzystam z jego uslug.

korzystamy z usług dr. już od 12 lat i naprawdę polecam mama 2 dzieci. to bzdura że jest nie kompetentny nigdy nie postawił mylnej diagnozy , zawsze miły i pomocny , taki misiowaty i sympatyczny dzieci tak mówią więc wszystko jasne.

ŚWIETNY LEKARZ,BEZ ZASTRZEŻEŃ .GODNY POLECENIA.

ŚWIETNY LEKARZ,BEZ ZASTRZEŻEŃ .GODNY POLECENIA.

Świetny lekarz,kompetentny,polecam go znajomym i ich dzieciom .Mama 2 dzieci.

Świetny lekarz,kompetentny,polecam go znajomym i ich dzieciom .Mama 2 dzieci.

Udałam sie do przychodni w Wołominie do doktora ponieważ moje dziecko niemowlak zachorował, niestety nie przyjoł mojego dziecka tzn kazał mi czekac to może go przyjmie a może nie. Nieprzyjemny

Kompetentny,konkretny ..............moze nie za ładny ......ale jako lekarz bardzo polecam.Diagnozy trafne ,poswięca dużo czasu każdemu pacjentowi.Jeszcze raz polecam.Mama 3 dzieci z Ząbek.

Świetny lekarz,kompetentny ...a jeżeli ktoś twierdzi że wygląda jak kloszard to radze się zastanowić nad sobą...ważne żeby pomagał i leczył a nie wyglądał jak model.Lekarz bardzo dobry.Polecam mama dwójki dzieci.

Niekompetentny, gburowaty, brak wiedzy medycznej. Zamiast zrobić rzetelny wywiad z rodzicami, na siłę wmawia, że to na pewno ich wina, że dziecko choruje, jakby ktoś chciał mieć chore dziecko i poleżeć z nim w szpitalu. Diagnozy stawia nie trafne, gdyż zwykle nie słyszy co dziecku w płucach "gra" i bez zastanowienia zleca wykonanie zdjęcia RTG parokrotnie co jest szkodliwe dla małych dzieci. Nie potrafi reagować szybko w trudnych sytuacjach np przy duszności czy odwodnieniu. Leki, które przepisuje są nieskuteczne gdyż błędnie diagnozuje. Znam ludzi, którzy twierdzą, że szybka rezygnacja z jego usług spowodowała, że ich dzieci dzisiaj żyją.

Wynik rankingu świadczy sam za siebie. Nie polecam b ardzo gburowatego i niekompetentnego lekarza, który na dodatek wygląda jak kloszard.