lekarz Dariusz Kur

Pediatra

3,7

korzystamy z usług dr. już od 12 lat i naprawdę polecam mama 2 dzieci. to bzdura że jest nie kompetentny nigdy nie postawił mylnej diagnozy , zawsze miły i pomocny , taki misiowaty i sympatyczny dzieci tak mówią więc wszystko jasne.

Nie miły ,z wielką łaską przyjął dziecko ,godzinę po wizycie dziecko jeszcze było przestraszone tonem pana doktora zdecydowanie nie polecam ,na pewno więcej nie skorzystam z jego uslug.

ŚWIETNY LEKARZ,BEZ ZASTRZEŻEŃ .GODNY POLECENIA.

ŚWIETNY LEKARZ,BEZ ZASTRZEŻEŃ .GODNY POLECENIA.

Świetny lekarz,kompetentny ...a jeżeli ktoś twierdzi że wygląda jak kloszard to radze się zastanowić nad sobą...ważne żeby pomagał i leczył a nie wyglądał jak model.Lekarz bardzo dobry.Polecam mama dwójki dzieci.

Świetny lekarz,kompetentny,polecam go znajomym i ich dzieciom .Mama 2 dzieci.

Świetny lekarz,kompetentny,polecam go znajomym i ich dzieciom .Mama 2 dzieci.

Kompetentny,konkretny ..............moze nie za ładny ......ale jako lekarz bardzo polecam.Diagnozy trafne ,poswięca dużo czasu każdemu pacjentowi.Jeszcze raz polecam.Mama 3 dzieci z Ząbek.

Niekompetentny, gburowaty, brak wiedzy medycznej. Zamiast zrobić rzetelny wywiad z rodzicami, na siłę wmawia, że to na pewno ich wina, że dziecko choruje, jakby ktoś chciał mieć chore dziecko i poleżeć z nim w szpitalu. Diagnozy stawia nie trafne, gdyż zwykle nie słyszy co dziecku w płucach "gra" i bez zastanowienia zleca wykonanie zdjęcia RTG parokrotnie co jest szkodliwe dla małych dzieci. Nie potrafi reagować szybko w trudnych sytuacjach np przy duszności czy odwodnieniu. Leki, które przepisuje są nieskuteczne gdyż błędnie diagnozuje. Znam ludzi, którzy twierdzą, że szybka rezygnacja z jego usług spowodowała, że ich dzieci dzisiaj żyją.

Super lekarz,świetny specjalista...zawsze gdy moje dziecko choruje dzwonię po niego bo jest niezawodny ,kompetentny i miły dla dziecka oraz dla rodziców.

Do dr.Kura mieliśmy przyjemność przyjść do Przychodni w Ząbkach.Jest ulubionym Lekarzem mojego synka.Mi dał wykład jak zadałam pytanie,nie zbywa,jest bardzo sympatyczny.Godny polecenia Lekarz Pediatra

Dr.KUR pracuje w Wołomińskim szpitalu jest naprawde świetnym lekarzem.Każdemu małemu pacjentowi poświęca czas.jest kompetentny.Udziela informacji.Naprawde świetny pediatra.Polecam każdemu.Zna sie na leczeniu i postawione przez niego diagnozy zawsze są trafne.jeszcze raz POLECAM.