dr n. med. Dariusz Łątka

Neurochirurg

2,9

Lekceważący stosunek do pacjenta, zero zainteresowania przypadkiem, zero współczucia. Po wejściu do gabinetu czekałam 2 minuty bo lekarz sobie czytał coś w monitorku i miał gdzieś że pacjentka czeka na pomoc. Po wyjaśnieniu dolegliwości kazał mi zgłosić się do szpitala do jego sekretarki po skierowanie na rezonans. Dodam że przyjechałam do lekarza ponad 100 km. Próbowałam poprosić o jakieś wskazówki , co mam robić, jak uniknąć bólu, tabletki czy coś takiego... nic nie raczył poradzić. Z wielką łaską wypisał "zwolnienie ". Koszt tej cennej wizyty 100 zł... (5 min "rozmowy").

to najgorszy lekarz jakiego spotkałam w życiu. Nie tłumaczy choroby a samo wejście do gabinetu "stówka". Przez tego lekarza męczę się z chorobą już 4 lata, bo na pierwszej wizycie nie została zdiagnozowana. Obecnie jestem po operacji mózgu w Warszawie. Może to i lepiej, że nie dałam się operować panu doktorowi, potocznie nazywanemu dr "śmierć"[

Do wystawienia opinii temu lekarzowi, zmusiły mnie niektóre krzywdzące opinie na jego temat. Jestem pacjentką dr Łątki, pierwszy raz byłam u niego w prywatnym gabinecie, doktor skrupulatnie przejrzał moje wyniki, postawił diagnozę i powiedział o sposobie leczenia, na koniec wizyty to ja zapytałam ile płacę i o dziwo (co nie zdarza się innym lekarzom) dostałam paragon. Pozostałe wizyty u doktora odbywały się już w szpitalu na konsultacjach ordynatorskich za darmo. Bardzo polecam dr Łątkę jest jednym z czołowych specjalistów w naszym kraju.

dzięki temu lekarzowi "urodziłam" się po raz drugi! może nie jest "gadułą" ale w tym co robi jest najlepszy!poleciłabym Pana Łątke każdemu.

Super lekarz.Najlepszy.Polecam wszystkim.

Super lekarz.Najlepszy.Polecam wszystkim.

TAkiego gościa jeszcze nie widziałem. Tylko weszłem odrazu krzyknął "stówa" oczywiście do kieszonki(żadnego paragonu). Później po obejżeniu wyników spytał sie ironicznie czy chce życ 200 lat.Obiecał załatwić badanie ale chyba zapomniał.Widac stówa to za mało. Cała wizyta trwała 4 minuty.On nawet nie starał się udawać ,że mu zależy. Zwykły naciągacz!!!!

doktor godny polecenia zna się na swojej pracy.

doktor godny polecenia zna się na swojej pracy.

Na oddziale dr. Łątki bywam juz od 2006 roku do tej pory miałem 3 operacje odcinka LS ostatnia w lipcu tego roku I co? i właśnie sie dowiedziałem że mam się poddać kolejnej operacji (tych samych dysków) Bo poprzednie niewiele dały Wszystkie na zalecenie w/w lekarza Prywatnie człowiek ciepły i otwarty ale nijak sie to ma do poprawy mojego stanu zdrowia No ale jak to kiedys usłyszałem od jednego z neurochirurgów na WCM-ie ,, bolało boli i bedzie boleć "

Duza wiedza, kompetencje, fachowosc. Lekarz godny zaufania. POLECAM!!!

Duza wiedza, kompetencje, fachowosc. Lekarz godny zaufania. POLECAM!!!

poprostu wspaniały lekarz i przede wszystkim człowiek !

poprostu wspaniały lekarz i przede wszystkim człowiek !