Dariusz Majkowski

W moim przypadku lekarz nie wykazał kompleksowego zainteresowania i nie mogę podzielić entuzjazmu innych oceniających. Wizyta trwała dosłownie kilka minut, doktor był w wyraźnym pośpiechu i bardziej zależało mu na nadgonieniu opóźnienia, niż na postawieniu diagnozy

Świetny fachowiec !!! Profesjonalista !!! Uchronił nie jedną osobę od poważnych konsekwencji zdrowotnych a może i śmierci.

Świetny lekarz i miły człowiek. Polecam wszystkim korzystającym z LuxMedu. Po wizytach u lekarzy pierwszego kontaktu z NFZ, gość wydał mi się z innej bajki. A raczej z serialu telewizyjnego.

Człowiek nieprzeciętny. Miły, kompetentny, typ naukowca. Zamiast leków polecił mi dietę, na podstawie najnowszych badań amerykańskich naukowców. Polecam każdemu, bo to naprawdę perła wśród lekarzy.

Znakomity lekarz, polecam z czystym sumieniem :)

Znakomity lekarz, polecam z czystym sumieniem :)

Nic dodać, nic ująć! Profesjonalista. Kilka razy zmieniałem lekarza, w końcu, mogę powiedzieć przypadkowo, trafiłem do dr Majkowskiego. Jestem bardzo zadowolony, że tak się stało, albowiem teraz wreszcie mam wrażenie, że jestem pod opieką kompetentnego, budzącego zaufanie lekarza. Bez improwizacji i domysłów lecz po specjalistycznych badaniach zostały zdiagnozowane moje dolegliwości, z resztą z uwzględnieniem moich możliwości finansowych. Z pełnym przekonaniem - POLECAM !!!

Najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam na wizytach. Nie bagatelizuje żadnej dolegliwości, kieruje na potrzebne badania nie zapisując kuracji na oślep. Gorąco polecam!!!

Rewelacyjny lekarz,traktuje pacjenta indywidualnie,słucha go i dokładnie informuje o chorobie i sposobie leczenie.Do każdej dolegliwości podchodzi kompleksowo,jeśli są niezbędne badania to je zleca,jednocześnie informując o ewentualnych kosztach.Bardzo przejmuje się chorobą i od kiedy trafiłam do niego poczułam się bardzo bezpieczna,wzbudza ogromne zaufanie.Wszystkim polecam!!!