dr n. med. Dariusz Moj

Dwie ciąże i dwa cesarskie cięcia. Wszystkie wizyty w miłej atmosferze, Pan doktor bardzo zaangażowany na każdym etapie, miły, konkretny. Czułam się dobrze zaopiekowania, serdecznie polecam

Jestem osobą, która przez kilka lat nie chodziła do żadnego ginekologa. Każde badanie było dla mnie bardzo bolesne, pomyślałam więc sobie: miesiączki mam regularne, nie współżyję, do ginekologa chodzić nie muszę... 29 kwiecień 2021 zmienił moje życie. Złamałam kręgosłup w odcinku krzyzowym, przy okazji badania TK, okazało się, że mam guza w miednicy mniejszej i pilna jest konsultacja ginekologiczna. Koleżanki poleciły mi wyśmienitego specjalistę. Poszłam do lekarza i znów był dyskomfort i ból. I panika... Wtedy ktoś wspomniał o doktorze Moju. Po raz pierwszy przekonałam się, że badanie ginekologiczne nie ...

Wtedy ktoś wspomniał o doktorze Moju. Po raz pierwszy przekonałam się, że badanie ginekologiczne nie musi być koszmarem. Lekarz może być profesjonalny i ludzki. To właśnie doktor Moj przekonał mnie do operacji. Mnie, która panicznie boi się igieł i strzykawek. Dałam radę.
Większość wcześniejszych opinii dotycząca doktora, pisana jest przez zadowolone lub nie zadowolone matki.
A co z kobietami, które nie planują już potomstwa? Co z kobietami, które są starsze i schorowane? Co z tymi, które nie współżyją?
Znów będą przekładać wizytę u specjalisty i mówić " może na jesień...na zimę...na wiosnę to zrobię..."
Kobieto! Jeżeli należysz do tej grupy - NIE CZEKAJ

W porę zmieniłam lekarza prowadzącego ciążę - niestety straciłam zaufanie do dr. Moja. Uzyskaliśmy od niego nieprawidłowe informacje podczas konsultacji wynikow badan prenatalnych (dokładnie chodziło o metodę i punkt odniesienia przy szacowaniu ryzyka wad genetycznych, które u nas zostało okreslone na bardzo wysokie). Poza wprowadzeniem nas w błąd oboje z mężem odnieslismy wrażenie, że cała wizyta przebiegła zbyt szybko, niedokładnie - na zasadzie szybkiego pozbycia się kłopotliwego tematu - i skutecznie mnie zniechęciła do dalszego prowadzenia ciąży u doktora. Doszły do tego inne mało profesjonalne praktyki - brak paragonów za usługę, niedokładne prowadzenie wywiadu medycznego i opieranie sie o nogi pacjentki leżącej na fotelu ginekologicznym chwilę po badaniu, co zdarzyło mi się na jednej z wizyt. Ja nie polecam.

Zawsze miałam ogromny strach przed wyzytą I sedząc po raz pierwszy przed gabinetem Pana doktora zastanawiam się dlaczego kobiety które wychodzą z gabinetu są takie uśmiechnięte:)teraz już wiem Pan doktor przesympatyczny ,cierpliwy odpowiada na każde pytanie, poświęca tyle czasu ile potrzeba nie odczuwam nigdy że się spieszy .Odbiera telefon lub oddzwania zawsze .Panie Doktorze jest Pan Najlepszy

Nie polecam. Lekarz miły ale co z tego jeśli nie potrafi leczyć. Myślałam że jest ok lecz gdy zaczęłam chorować to okazało się że doktor sobie totalnie nie radzi. A Pani J. z recepcji to totalna porażka!

Dzisiaj byłam na wizycie. Polecam w 100% , miły, uśmiechnięty lekarz , wszystko tłumaczy , kompleksowe badanie. Jest lekarzem postępowym, a nie staroświeckim. Jak na razie szczerze polecam.

Brak profesjonalizmu. Na prywatnej wizycie to za przeproszeniem w d** wejdzie, na konsultacji w szpitalu strasznie nieprzyjemny i opryskliwy, czyli taki jaki jest w rzeczywistości. Z całego serca NIE POLECAM! Prawdziwy lekarz z powołania wykaże uprzejmość i zaangażowanie w każdej sytuacji, nie tylko za pieniądze. Po za tym Pan Moj kasuje za każdą wizytę konkretną sumkę, a nigdy nie wystawia paragonu.

Na początku ciąży były problemy leżałam w szpitalu w Siemianowicach Śląskich tak wredny lekarz pojawił się na wieczornej wizycie i powiedział mi że jak HTC nie wzrośnie to w poniedziałek łyżeczkowanie mnie czeka tak ale jak bym chodziła prywatnie za kasę to w dupę by wchodził jest tylko miły za pieniądze taka jest prawda

Polecam tego lekarza w 100%. Prowadził moją pierwszą ciążę, być może gdyby nie on moja córeczka przyszła by na świat o wiele za wcześnie... Zawsze miły, uprzejmy, na każde pytanie udzielił odpowiedzi. Gdy trafiłam do szpitala z zagrożeniem przedwczesnego porodu, bardzo mi pomógł, zawsze podszedł zapytać jak się czuję, czy wszystko w porządku, potrafi podnieść pacjentki na duchu. Nie zamieniła bym dr Moja na żadnego innego. POLECAM!!!!!!!

Odradzam ....jest uprzejmy i miły ale to wszystko... leczyłam się 3 lata 2 poronienia ( tłumaczył że tak po prostu bywa) ... tego roku urodziłam martwą córeczkę dr stwierdził że nie ma przyczyny nie zlecił żadnych badań oprócz genetycznych, dodam że mała urodziła się z niedowagą ( on twierdzi że nie) a była spora niedowaga... po nocach spędzonych w internecie znalazłam przyczynę i udałam się na badania mam okropną niedoczynność tarczycy z odmianą Hashimoto która przyczyniła się do wszystkich moich strat, Dr. przez 3 lata ani razu mnie nie wysłał na badanie tsh ani po poronieniach ani w ciąży ( a jest to 1 z podstawowych badań) ani po porodzie... szok!!!! mam tak ogromny żal do lekarza że w głowie się nie mieści wystarczyło jedno badanie i odpowiednie leki a córeczka byłaby teraz z nami i miałaby 6 miesięcy.... dodam że byłam na konsultacji u 4 innych specjalistów wszyscy od razu po przejrzeniu dokumentacji podali przyczynę śmierci i podkreślili winę Dr. Moja.... Aha opieka w szpitalu bardzo dobra i cesarskie cięcie wykonane fachowo...chociaż tyle...