dr n. med. Dariusz Myszka

Psychiatra

2,4
2,5
1,9

Ten psychiatra jest niekompetentny,negatywnie nastawiony do pacjenta,nie potrafi kontrolowac emocji,złośliwy a ponad to mylą mu się ustalone terminy spotkan,moja rada;Jak najdalej od tego pana"

W pełni polecam. Lekarz, który na prawdę stara się znaleźć poprawną diagnozę i pomóc. Pomógł nie tylko mi, ale i moim znajomym.

Ten człowiek nie ma czasu wytrzeć własnych 4 liter, a on się zabiera za jakiekolwiek leczenie, to zwykły Piotruś Pan, który zagubił się we własnej głupocie. Ma zerowe pojęcie o farmakologii, zamiast pomóc, to tylko pogarsza sprawę. Niby jest wicedyrektorem szpitala na Nowowiejskiej a jego możliwości są zerowe, nic nie załatwi o co się go prosi, dosłownie nic, chodząca porażka i sam doskonale sobie z tego zdaje sprawę. Zmarnowany czas. Jedyna zaleta - miły człowiek i to wszystko.

Krótko: prowadził ślepy, kulawego. I tyle.

Krótko: prowadził ślepy, kulawego. I tyle.

Tzw " leczenie" u tego pana polega na tym, ze najpierw w szpitalu na dzień dobry dostaje się po ryju i nie tylkopo ryju od kilku osilkow "dla uspokojenia". Potem pan doktor zapisuje psychotropy po których przez dwa tygodnie nie można podnieść się z łóżka do toalety. Kontakt wyłącznie z prymitywnymi paniami które udają pielęgniarki. Leki maja być według doktora "do końca życia" . Na szczęście z perspektywy lat wiem ze nic takiegonie było potrzebne. Nie mam żadnych problemów większych od tych które przysporzylo mi spotkanie tego tempego bydlaka. Potrzebowałem porozmawiać. W szpitalu prowadzonym przez tego pana nie było nikogo przez miesiąc do rozmowy. Rozmowę polecają ...prywatnie. Nie wiem kto normalny zapłaci po takich przejściach jeszcze za rozmowę z ta kreatura nadeta. Panie Myszka, jak pan nie umie pomoc lub nie chce niech pan ma przynajmniej sumienie nie szkodzić. Przynajmniej NIE SZKODZIĆ, to wstyd ze szpital w centrumeuropejskiej stolicy prowadzą ludzie o umyslowosci rodem z radzieckich psychuszek! Takie tempe bydlaki nigdy nie powinni mieć dostępu do ludzi wrażliwych i w potrzebie. Kontakt z tym człowiekiem przyniósł wiecej przykrości niż problemy z którymi człowiek do niego trafił. Pomijając już trafności diagnozy. Do dziś odwiedzilem innych lekarzy. Żaden nie potwierdził diagnozy a przed Myszka ostrzegł jeden wprost, ze to człowiek " z innej epoki" i kresowej mentalności.
Szkoda pieniędzy, emocji, czasu i przede wszystkim niepotrzebnego cierpienia.

od kilku lat skutecznie leczę się u tego lekarza.

od kilku lat skutecznie leczę się u tego lekarza.

Kolejny psychiczny figo-fago, niestety. Polecam wziąć receptę i kolejne odnawiać i naprawdę normalnego lekarza pierwszego kontaktu. Będzie mniej przygnębiająco, niż spotkanie tego nadętego i niezbyt mądrego człowieka.

Kolejny psychiczny figo-fago, niestety.

lekarz ten należy do specyficznego rodzaju ludzi,którzy pieją z zachwytu słysząc dźwięk własnego głosu.nie tyle przyjmuje pacjentów,ile udziela audiencji,łaskawie zachęcając,by złożono należny hołd jego geniuszowi.egotystyczny błazen

Lekarz o nonszalanckim podejściu do pacjenta, głownie koncentrujący się na samym sobie co u psychiatry jest dodatkowo dziwne. W czasie wizyt przębąkuje co czas jakiś o tym jak trudno jest się do niego dostać co również dziwi w kontekście moich doświadczeń. Po godzinnej wizycie, na kolejnej pan doktor w ogóle mnie nie pamiętał, za to powiedział, że skoro przyszedłem drugi raz można potraktować mnie poważnie. (Cena za pierwszą wizytę - 230 PLN jest jak rozumiem rodzajem wpisowego?) Tyle, że nie pamiętał też co i dlaczego mi przepisał. Myślę, że w przypadkach niektórych pacjentów jest to postawa skrajnie nieodpowiedzialna i wyrządzająca im ekstra krzywdę. Dodatkowo kiedy usiłowałem się z nim skontaktować, ponieważ efekty uboczne leku przyjęły dla mnie wymiar nie do zaakceptowania okazało się to (mail, telefon) zupełnie niemożliwe. Bardzo nie polecam.

Człowiek wyraźnie pochłonięty własnymi widocznymi problemami

Człowiek wyraźnie pochłonięty własnymi widocznymi problemami