Dariusz Noskowicz

Ortopeda

2,5
2,2
2,3

Najlepszy ortopeda jakiego spotkałam w swoim życiu. Pan Dariusz Noskowicz uratował mnie przed trwałym kalectwem, gdyby nie on zostałabym ze sztywnym kolanem do końca życia. Jako jedyny postawił słuszna diagnozę, zauważył złamaną rzepkę i doprowadził do szybkiej operacji, po której szybko wróciłam do pełnej sprawności. Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Nie obchodzi się z pacjentem jak z jajkiem, ale lekarz ma leczyć, a nie niańczyć pacjentów. Jest zapracowany bo pacjentów ma bardzo dużo i w sumie nic dziwnego bo jest fachowcem. Bardzo dziękuję panu Noskowiczowi i polecam wszystkim tego ortopedę.

Doktor Noskowicz wykonywał u mnie dwie operacje. Pierwsza - artroskopia kolana lewego i wycięcie urwanego kawałka łąkotki przyśrodkowej. W trakcie artroskopii okazało się niestety, iż konieczna będzie druga operacja, rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego. Obie operacje wykonane perfekcyjnie - po pierwszej samoistnie chodziłem już po tygodniu, po drugiej dzięki ciężkiej rehabilitacji również praktycznie wróciłem na 100% do zdrowia. Jestem 7,5 miesiąca po drugiej operacji i nie czuje żadnego bólu w kolanie, wróciłem do gry w piłkę na hali i orliku, oraz na siłownię. Jedno co można zarzucić Panu doktorowi, to delikatne ...

Jedno co można zarzucić Panu doktorowi, to delikatne cwaniactwo i średnio miłe podejście do pacjenta. Najważniejsze jest jednak podanie prawidłowej diagnozy i perfekcyjne wykonywanie zabiegów (operacje, badania diagnostyczne, odczyt, punkcje itd.) a to doktor robił świetnie.

Zdecydowanie polecam osobom z problemami z kolanem, pozdrawiam ;)

Bardzo dobry specjalista, po obejrzeniu kolana obrazu postawił bezbledną diagnozę. Zerwane acl, konieczność rekonstrukcji na którą w tym momencie oczekuję. Artroskopia przeprowadzona perfekcyjnie, po 5 tyg wróciłam do pracy. Konkretny lekarz, uczciwy. Co prawda nie ma zbyt dużo czasu dla pacjenta, wizyty odbywały się bardzo szybko.. ale najważniejszy jest efekt końcowy. Zna się na rzeczy i na pewno nie zmienię ortopedy, mimo, że czasem jest w gorszym humorze i nie zawsze jest miły. Ale nie chodzi się do lekarza żeby było miło 😊

Ten lekarz niepotrafi leczyć!! W gabinecie prywatnym błedna diagnoza no ale jak się robi usg w 5 sekund to trudno coś zobaczyć.Po dwóch tygodniach bólu pogorszenie i ponowna wizyta u p.Noskowicza.Ten rozkłada ręce i kieruje do innych specjalistów.Tracę czas i pieniądze a wcale niejest lepiej.Zmiana lekarza który złapał się za głowę jak zobaczył " wyniki leczenia ".Teraz czeka mnie operacja bo zmiany są do odwrócenia ale tylko drogą operacyjną.Podsumowując doktor dyletant, nie słucha pacjenta wydaje mu się że jest najmądrzejszy.Niepomaga a wręcz szkodzi.Niepotrafi zaproponować nic co mogło by pomóc.Leń i tyle.Bierze tylko kasę w prywatnym gabinecie i czeka żebyś już wyszedł .Pan doktor ma braki nietylko w ortopedii ale i w dobrym wychowaniu..Zucie gumy podczas rozmowy z pacjentem to już przegięcie.Jeśli chcecie się wyleczyć omijajcie jego gabinet szerokim łukiem.

Ten lekarz wykonywał mi artroskopie kolana. Podczas zabiegu wszystko profesjonalnie wykonane. Wyjaśnił mi wszystko i poinformował co dalej. Polecam. Ja jestem bardzo zadowolona.

Byłam u lekarza na wizycie kontrolnej po małym wypadku. Lekarz sprawiał wrażenie chcącego szybko "załatwić" sprawę. Ogólnie to nie dowiedziałam się nic. Lekarz wyszedł z założenia, że jeśli w danym momencie mnie nie boli nic, to nie ma problemu. Nie wspomnę już, że doktor nie przejrzał nawet zdjęc RTG i innych badań, które miałam ze sobą. Kiedy powiedziałam, iż inny lekarz w szpitalu kazał mi leczyć problem, doktor skomentował, że "jeszcze za wcześnie". Czyli czekajmy aż będzie gorzej i znowu zapiszmy się na mega odległy termin. Poprosiłam lekarza o konsultacje w innej sprawie, na co dostałam odpowiedź, że tego nie obejmuje moje skierowanie. Wyszłam zażenowana, inaczej tego nie mogę określić. Zdecydowanie odradzam doktora Noskowicza. Szkoda czasu i nerwów.

Pan Dariusz Noskowicz jest całkiem inny gdy się do niego przychodzi prywatnie.. kazał mi tydzień później z wynikami przyjść na fundusz gdzie wchodzę mówię że mam wyniki a on że za późno przyszłam i ze za tydzień próbować.. niestety z moim stanem zdrowia nie mogłam czekać i znalazłam lekarza godnego polecenia.

Pan doktor nie miły, swoją pracę wykonuje jakby za karę, przyjmując pacjętów jak by im robił łaskę, na temat ortez chyba nie wiele wie. Tak że nie polecam wizyt u pana doktora.

Pan "doktor" niemiły , niekontaktowy na każde zadane pytanie o rękę syna - brak odpowiedzi. Na wszystkie inne pytania odpowiedź - " nie mam obowiązku" . Nie polecam. Oczywiście chodziłam do przychodni - pewnie w prywatnym gabinecie jest całkowicie inny ....

Na wszystkie inne pytania odpowiedź - " nie mam obowiązku" .
Nie polecam.

lekarz wykonujący swoją prace chyba za karę arogancki niemiły brak kultury podczas wizyty sugeruje podjęcie zabiegu w swojej przychodni prywatnie lub zakup sprzetu ortopedycznego w swoim sklepie nie polecam zastanawiam się gdzie pomoc pacjentowi a prywatny biznes cos tu nie tak