Dariusz Noskowicz

2,6
2,4
2,5

Zostałem potraktowany przez Pana doktora w sposób godny pożałowania. Gdzie Pana kultura osobista i podejście do pacjenta?Jeszcze nie spotkałem takiego lekarza...Godne pożałowania.Byłem Pana pacjentem niestety na izbie przyjęć a nie prywatnie.Nie polecam tego Pana

Pan doktor powinien leczyć busz menów myślę że szamani mają większą wiedzę kulturę kompetencje trochę żąl jak pan tak będzie postępował to na pewno pozostaną już tylko panu ostępy dunajca

panie doktorze trochę kultury pokory cierpi pan na przerost ambicji nad umiejętnosciami

lekarz wykonujący swoją prace chyba za karę arogancki niemiły brak kultury podczas wizyty sugeruje podjęcie zabiegu w swojej przychodni prywatnie lub zakup sprzetu ortopedycznego w swoim sklepie nie polecam zastanawiam się gdzie pomoc pacjentowi a prywatny biznes cos tu nie tak

lekarz zajęty podczas wizyty swoim telefonem na ból kolana tylko ampułko strzykawka z poleconej przez niego zaprzyjaznionej apteki trochę dziwne . brak kultury brak troski o pacjenta wypisanie skierowania lub sprzętu ortopedycznego stanowi cud

Podważa kompetencje innych ortopedów ,lekarzy wykonujących opisy zdjęć rtg i rm!!!!O kulturze osobistej nie będę się rozpisywać bo brakło by miejsca.Zachowuje się tak jak by wykonywał swoją pracę za karę!!!!!!!!!!!!Szkoda marnować czas i pieniądze!!! Nie polecam!!!!

Pan Dariusz Noskowicz jest całkiem inny gdy się do niego przychodzi prywatnie.. kazał mi tydzień później z wynikami przyjść na fundusz gdzie wchodzę mówię że mam wyniki a on że za późno przyszłam i ze za tydzień próbować.. niestety z moim stanem zdrowia nie mogłam czekać i znalazłam lekarza godnego polecenia.

Bardzo dobry specjalista, po obejrzeniu kolana obrazu postawił bezbledną diagnozę. Zerwane acl, konieczność rekonstrukcji na którą w tym momencie oczekuję. Artroskopia przeprowadzona perfekcyjnie, po 5 tyg wróciłam do pracy. Konkretny lekarz, uczciwy. Co prawda nie ma zbyt dużo czasu dla pacjenta, wizyty odbywały się bardzo szybko.. ale najważniejszy jest efekt końcowy. Zna się na rzeczy i na pewno nie zmienię ortopedy, mimo, że czasem jest w gorszym humorze i nie zawsze jest miły. Ale nie chodzi się do lekarza żeby było miło 😊

Doktor Noskowicz wykonywał u mnie dwie operacje. Pierwsza - artroskopia kolana lewego i wycięcie urwanego kawałka łąkotki przyśrodkowej. W trakcie artroskopii okazało się niestety, iż konieczna będzie druga operacja, rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego. Obie operacje wykonane perfekcyjnie - po pierwszej samoistnie chodziłem już po tygodniu, po drugiej dzięki ciężkiej rehabilitacji również praktycznie wróciłem na 100% do zdrowia. Jestem 7,5 miesiąca po drugiej operacji i nie czuje żadnego bólu w kolanie, wróciłem do gry w piłkę na hali i orliku, oraz na siłownię. Jedno co można zarzucić Panu doktorowi, to delikatne ...

Jedno co można zarzucić Panu doktorowi, to delikatne cwaniactwo i średnio miłe podejście do pacjenta. Najważniejsze jest jednak podanie prawidłowej diagnozy i perfekcyjne wykonywanie zabiegów (operacje, badania diagnostyczne, odczyt, punkcje itd.) a to doktor robił świetnie.

Zdecydowanie polecam osobom z problemami z kolanem, pozdrawiam ;)