lekarz Dariusz Pachnia

Chirurg ogólny

Jeżeli już ktoś ma coś konkretnego do powiedzenia, to dlaczego występuje anonimowo a nie z odwagą podpisze się pod swoimi słowami?! Pewnie dlatego aby tchórzowsko napisać elaborat wierutnych kłamstw i oszczerstw, pewnie też dlatego aby niesłusznie kogoś oszkalować i zniesławić!!!Faktem jest, że dzisiejsze mikrospołeczności nie są łatwe, ale żeby się posuwać do takich oszczerstw względem chęci finansowych to już jest duża przesada.Znam osobiście tego lekarza i wiem, że jest to osoba pełna poświęcenia, oddania, odpowiedzialności i przede wszystkim powołania względem wykonywanego zawodu, dlatego też niewyobrażalne jest dla mnie jak można pisać takie słowa, wymyślając bajki o śmierci bez pokrycia.Jest to lekarz, który ratuje każdego człowieka! Jak powiedział Thomas Kenia "Ten kto ratuje życie jednego człowieka, ratuje cały świat".Dr Pachnia codziennie z oddaniem i pełna wrażliwością ratuje życie ludzi dlatego też z całą pewnością polecam tego lekarza.

Absolutnie nie zgadzam sie z ponizsza opinia. Lekarz z calkowicie profesjonalnym podejsciem a dodatkowo uprzejmy czego ze swieczka szukac wsrod naszych medykow. Swietny specjalista widac ze zna sie na tym co robi a co wazniejsze stara sie by wszystko przebieglo jak najlepiej. Wykazuje zainteresowanie pacjentem, udziela wszelkich informacji. Mialam stycznosc juz ze spora liczba lekarzy i naprawde rzadko mozna spotkac takiego ktoremu zalezy na dobru pacjenta tak jak temu. Zdobyl moje zaufanie i z czystym sumieniem polecilabym go najblizszym. W kwestii oskarzen o blad w sztuce lekarskiej przypadki niepowodzen operacji sie zdazaja co nie musi oznaczac bledu chirurga. Kazdy zabieg niesie na soba ryzyko i jezeli jeszcze kiedys bede do tego zmuszona chcialabym by operowal mnie wlasnie ten pan doktor. Naprawde polecam!

Lekarz który miał do zszycia mała ranę na nodze a została fioletową plama jak po 50 szwach.nie przykłada się wgl i przed rozpoczęciem pracy pyta czy na prywatnie czy nie.to już wiadomo o co chodzi.

Chciałabym żeby większość lekarzy prezentowała taki poziom jak doktor. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, w porównaniu z powszechną służbą zdrowia byłam wręcz w pozytywnym szoku (aż zapomniałam zadać niektórych pytań). Na wizytę refundowaną przez NFZ w prywatnej klinice, przyszłam z kompletem badań, zdecydowana na radykalne rozwiązanie czyli na operację, więc całość przebiegła bardzo konkretnie i szybko. Zresztą uważam, że idąc do jakiegokolwiek lekarza specjalisty wypadałoby mieć chociażby usg danego narządu i w miarę świeższe badania z krwi, żeby lekarz mógł cokolwiek powiedzieć. Dużo wizyt jest refundowanych nawet w prywatnych przychodnich tylko trzeba wcześniej trochę popytać (to odnośnie przedmówcy).
Sama operacja przebiegła bardzo sprawnie, po niej odpowiednie zainteresowanie ze strony doktora i pozostałego personelu. Daję duży plus i polecam każdemu, kto lubi szybkie i konkretne rozwiązania.

Bardzo dobry specjalista...do problemu podszedł profesjonalnie, operacja bez komplikacji, bardzo szybko i sprawnie... po operacji odpowiednie zainteresowanie pacjentem i opieka medyczna ze strony doktora i pozostałego personelu. Wszystko na wysokim poziomie medycznym. Zdecydowanie polecam tego lekarza:) Agnieszka

Agnieszka

Polecam lekarza z kilku względów. Konkretny, doświadczony co przekłada się na pacjenta ,wzbudza zaufanie. Problem został rozwiązany w bardzo krótkim czasie.

Zdecydowanie przestrzegam przed tym lekarzem!!, w szczególności zabiegi laparoskopowe są wykonywane niestarannie, bez odpowiedniego zaplecza i b. dużym ryzykiem dla pacjenta. Kancelaria prawna Feniks z Lublina prowadzi przeciwko temu lekarzowi juz 4 postepowania z inicjatywy rodzin poszkodowanych pacjentów o ukaranie z powodu błędow w sztuce lekarskiej tego chirurga, również ze skutkiem śmiertelnym. Mogą to potwierdzić, chociaż szczegółów prawdopodobnie Państwo się nie dowiedzą ze względu na dobro prowadzonych w tej sprawie śledztw.

Świetny lekarz, profesjonalista, z troską zajmuje się pacjentem także długi czas po operacji. ;-) Kasia

Kasia

dobry specjalista,dobry fachowiec.polecam