lekarz Dariusz Pachnia

Świetny lekarz, profesjonalista, z troską zajmuje się pacjentem także długi czas po operacji. ;-) Kasia

Kasia

dobry specjalista,dobry fachowiec.polecam

dobry specjalista,dobry fachowiec.polecam

lekarz zdecydowany,miły, konkretny i przystojny:) polecem

lekarz zdecydowany,miły, konkretny i przystojny:) polecem

Chciałabym żeby większość lekarzy prezentowała taki poziom jak doktor. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, w porównaniu z powszechną służbą zdrowia byłam wręcz w pozytywnym szoku (aż zapomniałam zadać niektórych pytań). Na wizytę refundowaną przez NFZ w prywatnej klinice, przyszłam z kompletem badań, zdecydowana na radykalne rozwiązanie czyli na operację, więc całość przebiegła bardzo konkretnie i szybko. Zresztą uważam, że idąc do jakiegokolwiek lekarza specjalisty wypadałoby mieć chociażby usg danego narządu i w miarę świeższe badania z krwi, żeby lekarz mógł cokolwiek powiedzieć. Dużo wizyt jest refundowanych nawet w prywatnych przychodnich tylko trzeba wcześniej trochę popytać (to odnośnie przedmówcy).
Sama operacja przebiegła bardzo sprawnie, po niej odpowiednie zainteresowanie ze strony doktora i pozostałego personelu. Daję duży plus i polecam każdemu, kto lubi szybkie i konkretne rozwiązania.

Lekarz bardzo miły nie ma co, ale po płatnej wizycie spodziewałem się czegoś więcej, niż wypisanie skierowania na badanie. Nie rozumiem jak można leczyć pacjenta w ogóle nie oglądając chorego miejsca i nie wykonując podstawowych oględzin w moim przypadku były to węzły chłonne. Przykro mi ale nie polecam.