lekarz Dariusz Ptak

Internista

Lekarz godny zaufania, który pacjenta traktuje kompleksowo. Świetne podejscie do pacjentów w rożnym wieku. Polecam każdemu, kto szuka lekarza rodzinnego z prawdziwego zdarzenia

Doktor Ptak leczy moją mamę od wielu lat. Jest dobrym lekarzem a w dodatku bardzo cierpliwym i miłym w kontakcie ze starymi ludźmi. Godny polecenia

leczy na odległość, zna się na swoim fachu, jecho leczenie jest skuteczne, doradził mi w pewnej krępującej sprawie, mianowicie w ostrym kaszlu.

pan Doktor zawsze słuzy pomocą, mozna zadzwonic do niego prawie o kazdej porze , ma bardzo dobre podejscie do pacjentów i jako Homeopata patrzy na nich calościowo.POLECAM

Doktor Ptak jest lekarzem naprawdę z powołania.Doradzi w każym problemie zdrowotnym

leczy na odległość,nie chce podłapać infekcji.

leczy na odległość,nie chce podłapać infekcji.