lekarz Dariusz Skałbania

Witam, byłam u tego lekarza na pierwszej wizycie. była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. jest bardzo miłym, uprzejmym lekarzem. wogule nie czułam dyskomfortu podczas wizyty. zrobił mi cytologie i usg gdzie w niektórych miejscach jest płatne. z wynikami prosił o kolejną wizytę. polecam tego lekarza w 100 %.

Owszem bardzo miły kulturalny i uprzejmy. Jeżeli nie posiadasz problemu a chcesz jedynie zrobić cytologie Ew. Potrzebna recepta na tabletki to jak najbardziej ale jeżeli borykasz sie z problemem przez ponad rok i nie dostajesz żadnego skierowania na badania bo w odp lekarza tak to jest .No to cos jest nie tak! Inny lekarz zrobił oczy ze nawet nie zrobił badania a ladowal leki na całkiem inna dolegliwość. Wiec nie polecam jak jest jakiś problem

Jestem zadowolona i to prawda ze facet ginekolog jest delikatniejszy i dokladniejszy. Polecam

Jestem jego pacjentką od 18 roku życia i polecam tego lekarza. Co prawda cytologia robiona jest mniej więcej co rok ale w moim przypadku nie jest konieczne.Profesjonalny, uprzejmy i przemiły lekarz. Polecam

Super lekarz, prowadzi moją pierwszą ciąże:) Jestem bardzo zadowolona. Bardzo miły, uprzejmy, miło sie z nim rozmawia.

polecam doktor rewelacja chodzę do niego od 5 lat jest bardzo dokładny i delikatny

polecam każdemu tak kompetentnego i miłego lekarza

polecam każdemu tak kompetentnego i miłego lekarza

Wspaniały człowiek i lekarz.Uprzejmy, odpowiada na każde pytanie pacjentki.Wszystko jest jasne.Prowadzi moją ciążę, polecam.

Bardzo fachowa pomoc!!! Lekarz uprzejmy, miły i wyrozumiały. spełnił moje wymagania

I publiczna i prywatna bardzo w pożądku.

I publiczna i prywatna bardzo w pożądku.