lekarz Dariusz Sobczak

1,3
1,3
1,5
1,5

Zostałem przyjęty po ponad godzinie od umówionej. Zalecił mi wkładki na płaskostopie poprzeczne, które nic nie dały. Lepiej było iść do szamana. Nie polecam.

Nie powinien leczyć, bo za lekceważenie urazów i brak kompetencji mogą ludzie zostać kolekami, lekceważące podejście do pacjentów źle się dla nich kończy, a na SOR w Jastrzębiu Zdrój nie powinien w ogóle przyjmować

Jak dla mnie to lekarz z legitymacją partyjną. Unikajcie tego człowieka, bo pomocy u niego nie znajdziecie...