Filtruj terminy

Lekarze Ortopeda Jastrzębie-Zdrój

lekarz Paweł Wawrzyczek

ulica Aleja Jana Pawła II 5/504
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Popieram wszystkie wcześniejsze opinie. Jest to lekarz, który dąży do szybkiego wyjaśnienia przyczyny dolegliwości. W moim przypadku jego decyzje były trafne, co oznacza skuteczne pozbycie się dolegliwości. Nabrałam do Doktora pełnego zaufania dlatego polecam Go każdemu.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Mieczysław Pruel

Ortopeda, Lekarz sportowy

Szpital wojewódzki
Jana pawła 2
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Lekarz z prawdziwego zdarzenia ,człowiek godny polecenia dla którego pieniądze nie są najważniejsze ale zdrowie człowieka.Wspaniały człowiek.

dr n. med. Jan Lejman

Ortopeda, Traumatolog

Warszawska 1
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Witam, 12 lat temu ledwo przeżyłam wypadek samochodowy... lewa noga była w takim stanie że zastanawiano się nawet nad amputacją ;( Jednak dziś chodzę a nawet biegam dzięki dr Lejman. Serdecznie chciałam za to podziękować, dziękuje za opiekę, wsparcie i normalne życie ;)

lekarz Mieczysław Jagiełłowicz

wojewódzki szpital specjalistyczny
44-268 Jastrzębie-Zdrój

bardzo dobry lekarz zoperowal mi kolano ktorego wielki dr wojtaszek z szp.wodzislawiu sl nie podjol sie bo twierdzil ze jest ok a PAN DOK JAGIELOWICZ zrobil operacje przyszyl wiazadlo rzepki i jak narazie jest ok
Opinia dodana przez: kriskros79

lekarz Andrzej Tomczak

Jastrzębie-Zdrój

Lekarz profesjonalista ,doktor Wilczur naszych czasów. Wodzisławski ZOZ nr.1 Złamanie podudzia leczył 2,5 roku stosując zespól zewnętrzny .2,5 roku o kulach .Zrozpaczony sytuacją ,mając na utrzymaniu trzy córki, mając renty zaledwie 370 zł. postawiłem wszystko na jedną kartę. Zapłaciłem ostatnie pieniądze w Sport klinice w Żorach za wizytę. Tu szok ,po rozmowie z panem doktorem ,zebranie reszty lekarzy z kliniki w celu konsultacji w mojej obecności i decyzja robimy.Ta decyzja ...
Opinia dodana przez: Kudlaty

lekarz Jerzy Wiewióra

Chirurg urazowy, Ortopeda

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
al. Jana Pawła II 7
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Specjalista, człowiek fachowiec, wie co robi. Operował mnie w 2013 roku dzięki niemu i innym lekarzom chodzę. Dziękuję

lekarz Justyna Ślak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "ZDRÓJ" s.c.
ulica Kościuszki 1
44-330 Jastrzębie-Zdrój

skandal to na razie resztę napisze jak już będę w pełni zdrowa ale na pewno nie dzięki niej sposób w jaki mnie ta Kobieta potraktowała to jest jedno słowo skandal i z pewnością tego tak nie zostawię na razie jestem uziemiona prze chorobę ale będę zdrowa dzięki wspaniałemu lekarzowi ze Soprt Kliniki Nie życzę nikomu spotkać tej Kobiety na izbie przyjęć czy być na nią skazanym w szpitalu specjalnie nie ...
Opinia dodana przez: dorota

lekarz Dariusz Sobczak

Gabinet Urologiczny-NZOZ "Zofiówka-Honestus"
Wodeckiego 21
Jastrzębie-Zdrój

Nie powinien leczyć, bo za lekceważenie urazów i brak kompetencji mogą ludzie zostać kolekami, lekceważące podejście do pacjentów źle się dla nich kończy, a na SOR w Jastrzębiu Zdrój nie powinien w ogóle przyjmować
Opinia dodana przez: Adam