lekarz Jerzy Wiewióra

Chirurg urazowy, Ortopeda, Traumatolog

Specjalista, człowiek fachowiec, wie co robi. Operował mnie w 2013 roku dzięki niemu i innym lekarzom chodzę. Dziękuję

Lekarz konkretny fachowiec .Operował mnie 2 lata temu zawdzięczam mu to że moge chodzić i żyć .Życzliwy i zarazem uprzejmy.Kompetentny i mądry .

lekarz bez powołania, odmówił przyjęcia pacjenta z lekarskim skierowaniem z ambulatorium na SOR. bez obejrzenia urazu stwierdził, iż pacjent może pójść z wizyta w dniu następnym do przychodni..., bo obecnie zajęty jest miło spędzanym czasem z 4 pielęgniarkami. sprawę zgłoszono do rzecznika praw pacjenta. uważajcie na tego lekarza, ponieważ na SOR;e raczej Wam nie pomoże.

Operował mnie fachowiec jestem w trakcie leczenia złamań uprzejmy i rzeczowy nie bez przyczyny jest zastępcą ordynatora

Miałam okazję leczyć się zarówno w przychodni jak i w szpitalu w Jastrzębiu Wspaniały lekarz .Bardzo mądry kompetentny i miły człowiek

Lekarz bardzo niemiły; robi łaskę, że człowieka przyjmie na NFZ, dodatkowo... Leżąc na oddziale pow. mi by paznokciem wyjąć szwy. na wizycie kontrolnej nawet nie zejrzał na nogę, odmówił wypisania skierowania na rehabilitację. nie polecam

Nie musi być uprzejmy ale musi być fachowiec i on taki jest, tego od niego oczekiwałam

Polecam lekarza, rzeczowy i sympatyczny.

Polecam lekarza, rzeczowy i sympatyczny.

Lekarz podczas pierwszego spotkania jest nieprzyjemny. Nie zwraca uwagi na pacjenta, odczucie obojętne. Przede wszystkim nie wytłumaczył mi urazu jakiego doznałem, a ponadto zły na cały świat, że musi kogokolwiek przyjmować w ambulatorium. Prześwietlenie jakie uzyskałem w szpitalu nie zostało przez pana Wiewióra kompetentnie przeanalizowane i obejrzone. Zlewcze podejście do pacjenta, a co najlepsze ten człowiek jest dodatkowo zastępcą ordynatora na oddziałe chiurgii urazowo - ortopedycznej. NIE POLECAM tego lekarza!!!